Aktualności

 • "Labirynty edukacji przedszkolnej"

  Dyrektorzy Przedszkola Publicznego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka oraz Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Nr 3 w Radomiu serdecznie zapraszają na Ogólnopolską konferencję - "Labirynty edukacji przedszkolnej" - o adaptacji, wysokiej wrazliwości oraz rozwijaniu uzdolnień matematycznych.

   

  Więcej informacji na stronie internetowej:  http://konferencjapp24.pl/

   

   

  [GALERIA: konferencja]

 • Zajęcia taneczne

  Wydział Edukacji przesyła informację dotyczącą oferty zajęć tanecznych Młodzieżowego Domu Kultury. 

   

  Zajęcia odbywają się popołudniami (czwartek), wieczorami (wtorek, środa) lub w godzinach przedpołudniowych (sobota) w Kamienicy Deskurów.

  Szczegóły informacji w MDK, pod numerem telefonu 360-62-02 lub na stronie mdk.radom.pl w zakładce - plan zajęć

  - osoba prowadząca Agnieszka Sikorska (w zastępstwie Agnieszka Pokorska).

 • Ogłoszenie

  Drodzy Rodzice,

  Uprzejmie prosimy rodziców dzieci nowo przyjętych, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego o dostarczenie dokumentów do przedszkola. W przypadku dzieci, które w naszym przedszkolu będą korzystały także z zajęć WWR również Opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju.

 • Dzień adaptacyjny

  Drodzy Rodzice,

       Zapraszamy wszystkie dzieci trzyletnie przyjęte do naszego przedszkola w roku szkolnym 2023/2024 na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się 25.08 (piątek) w godz. 10:00-11:00.

   

  Prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę.

   

  Życzymy dobrej zabawy.

 • Integracyjny Festyn Rodzinny

  Drodzy Rodzice, kochane przedszkolaki i absolwenci 

   

  Serdecznie zapraszamy na Integracyjny Festyn Rodzinny w dniu 24 sierpnia w godzinach 16.00-18.00 :) W trakcie festynu czeka na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek, a także cenne nagrody. 

   

  Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 • Oświadczenie woli

  Drodzy Rodzice

  Uprzejmie prosimy rodziców dzieci zakwalifikowanych o dostarczenie pisemnego oświadczenia woli, jednocześnie informujemy o zebraniu, które odbędzie się 27.04.2023r. o godz. 17:00.

  Rodzice dzieci, które zakwalifikowały się do innej jednostki, dla których Przedszkole Publiczne Nr 24 było jednostką pierwszego wyboru, proszeni są o odbiór wniosków.

 • Integracyjny Festyn Rodzinny

  Drodzy Rodzice, Kochane przedszkolaki, mieszkańcy osiedla 

   

  Serdecznie zapraszamy na Integracyjny Festyn Rodzinny w dniu 24 sierpnia w godzinach 16.00-18.00.W trakcie festynu czeka na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek, a także losowanie głównych nagród dla osób, które w trakcie trwania festynu oddadzą głos na projekty przedszkola zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2024 

   

  Zapraszamy do wspólnej zabawy

 • Rekrutacja 2023/2024

  Informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 • Zebrania z rodzicami

  Ogłoszenie dla Rodziców dzieci w wieku od 4 do 6 lat uczęszczających do Przedszkola Publicznego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczkaka w Radomiu.

   

  Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie we wtorek tj. 13 września 2022 roku. O godzinie 16.30 odbędzie się zebranie z Panią Dyrektor, następnie zebranie z nauczycielami w salach.

 • Zajęcia adaptacyjne dla 3-latków

  Zapraszamy wszystkie dzieci trzyletnie przyjęte do naszego przedszkola w roku szkolnym 2022/2023, na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w dniach 25.08 (czwartek) - 26.08 (piątek) w godzinach 10.00-12.00. Prosimy o przyniesienie butów na zmianę. Życzymy dobrej zabawy!

 • Zebrania z Rodzicami

  Zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci nowo przyjętych (3 latki) odbędzie się 24 sierpnia 2022 r. (środa):

  - grupa "Biedronki" godz. 16.00

  - grupa "Gwiazdki" godz. 16.30.

  Listy dzieci z przydziałem do poszczególnych oddziałów znajdują się w przedsionku przedszkola.

  Zebrania organizacyjne dla Rodziców dzieci kontynuujących edukację w naszej placówce odbędą się we wrześniu 2022 r. Terminy będą podane niebawem.

 • Jubileusz 30-lecia

  30 lat minęło...

  W tym roku mija 30 lat odkąd nasze przedszkole pojawiło się na mapie Radomia. Dla całej społeczności przedszkolnej to wyjątkowe wydarzenie.

  Uroczystości rozpoczęliśmy 13 maja 2022 roku Mszą Świętą w Parafia Chrystusa Króla w Radomiu. Po Mszy Świętej nastąpiło zakopanie kapsuły czasu na terenie placu przedszkolnego. W kapsule zostały umieszczone zdjęcia dzieci z obecnych grup, nauczycieli oraz wszystkich pracowników przedszkola. Otwarcie jej zaplanowano na obchody 60 lecia istnienia przedszkola czyli za 30 lat.

  To nie koniec świętowania naszego Jubileuszu !!

  Dnia 2 czerwca 2022 roku w Ośrodku Kultury i Sztuki RESURSA OBYWATELSKA odbyła się uroczysta gala z udziałem naszych wychowanków i absolwentów. Były śpiewy, tańce oraz tort.

  Swoja obecnością zaszczycili nas wspaniali goście:

  Pani Katarzyna Kalinowska- Zastępca Prezydenta Miasta Radomia

  Pani Aurelia Michałowska - Mazowiecki Kurator Oświaty

  Pani Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

  Pani Agnieszka Grabska - Dyrektor Wydziału Edukacji

  Pan Tomasz Korczak - Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego

  Pani Marzena Radulska - Olifirowicz - Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 3 w Radomiu

  Pan Andrzej Stępnikowski - Przewodniczący NSZZ Solidarność 80

  Pani Grażyna Cichońska - Dyrektor PP 24 w latach 2000-2016

  Ksiądz Marcin Andrzejewski- Proboszcz Parafii Pod Wezwaniem Chrystusa Króla

  Dyrektorzy radomskich szkół i przedszkoli, byli pracownicy oraz Rodzice.

  Serdecznie dziękujemy za towarzyszenie nam w tak uroczystym i ważnym dniu.

  Zapraszamy do obejrzeniafotorelacji z tego wydarzenia na naszym fb.

 • IV Integracyjny Przegląd Piosenki Ludowej

  Piosenki ludowe, skoczne polki, krakowiaki dominowały na scenie Muzeum Wsi Radomskiej 5 maja 2022 roku podczas IV Integracyjnego Przeglądu Piosenki Ludowej pod patronatem Muzeum Wsi Radomskiej. Patronat medialny objęło Radio Plus Radom, a imprezę poprowadziła Pani Magdalena Gliszczyńska. Głównym celem imprezy była integracja dzieci zdrowych z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz przybliżenie dzieciom kultury ludowej. W tegorocznej edycji przeglądu wzięli udział mali artyści z przedszkoli nr: 17, 19, 22, Przedszkole Niepubliczne Czas Dziecka, Niepubliczne Przedszkole Kraina Radości, Stowarzyszenie Budujemy Przystań i oczywiście organizatorzy PP Nr 24. Ogromne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie tak pięknych występów.

  Dziękujemy jury w składzie: Katarzyna Kalinowska - Zastępca Prezydenta Miasta Radomia, Ilona Jaroszek - dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej, Iwona Skwarek - radomska wokalistka jazzowa, Jan Rychlicki - dyrektor PSP Nr 14 w Radomiu, Marek Lipiec - dyrektor PSP Nr 17 w Radomiu oraz Monika Koczańska - dyrektor PP Nr 24 w Radomiu.

  Imprezę swoją obecnością zaszczyciły także absolwentki naszego przedszkola oraz Zuzanna Wojas uczennica Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, dzięki którym, ten dzień mógł być tak wyjątkowy!

  Oczywiście, zajrzyjcie na naszego fb :) tam szczegółowa fotorelacja z tego wydarzenia :)

 • V Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca

  21 kwietnia 2022 roku w Ośrodku Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska odbył się V Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego. Honorowy Patronat nad wydarzeniem po raz kolejny objął Prezydent Miasta Radomia Pan Radosław Witkowski. W tegorocznej edycji konkursu mali tancerze przenieśli nas w świat bajek Disney`a. Dziękujemy za udział dzieciom z przedszkoli nr: 2, 4, 5, 6, 12, 13, 14, 16, 17 i oczywiście 24. Dziękujemy trenerom za przygotowanie przepięknych, bajkowych choreografii. Dziękujemy jury, któremu przewodniczyła Pani Katarzyna Kalinowska Zastępca Prezydenta Miasta Radomia, za trud włożony w ocenianie występów. W skład jury weszli również Pani Anna Fijałkowska - tancerka, Pan Jan Rychlicki - Dyrektor PSP Nr 14 w Radomiu oraz Pan Marek Lipiec - Dyrektor PSP Nr 17 w Radomiu. Podziękowania należą się także prowadzącej imprezę - Pani Magdzie Gliszczyńskiej oraz Panu Marcinowi Kucewiczowi za upamiętnienie wydarzenia w postaci zdjęć. Imprezę swoją obecnością uświetniła Pani Aleksandra Pawłowicz, która zaśpiewała piosenkę "Tej historii bieg" z filmu "Piękna i bestia" oraz dzieci z zespołu "Teraz my", które zaśpiewały utwór "Hosadyna" -zespół przygotował Pan Krzysztof Wojas.

  W tym roku na podium znalazły się następujące zespoły:

  3. miejsce - zespół "Szesnastki Dance" z Przedszkola Publicznego nr 16

  2. miejsce - zespół "Dia de Muertos" z Przedszkola Publicznego Nr 6

  1. miejsce - zespół "Zaplątani" z Przedszkola Publicznego Nr 13.

  Wszystkie dzieci, za swoje występy, zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez naszych sponsorów: Park Trampolin JumpWorld - Radom, Leonardo School Radom- angielski dla dzieci i młodzieży, Bakoma, Kino Helios Radom, Dekoracje Tramping, Dokumenta Waldemar Michalec oraz AGA Romuald Maliszewski.

  Patronat Medialny nad wydarzeniem objęło Radio Plus Radom - zachęcamy do śledzenia strony, na której już niebawem pojawi się reportaż z wydarzenia oraz do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia na naszym profili na fb.

  Do zobaczenia za rok!

   

 • Dzień otwarty

  Zapraszamy rodziców dzieci z trudnościami rozwojowymi lub posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego i/lub opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju do odwiedzenia naszego przedszkola w najbliższy czwartek (24.03) w godzinach od 13:00 do 16:00. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości, oprowadzimy po budynku przedszkolnym. Prowadzimy nabór do przedszkolnych oddziałów integracyjnych oraz na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju.

  Do zobaczenia,

  Zespół Przedszkola Publicznego nr 24

  z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

  [GALERIA: Dni otwarte]

 • Pomoc dla Ukrainy

  Drodzy Rodzice!

  W związku z trwającą agresją rosyjską na Ukrainie, zwracamy się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do miejskiej akcji pod hasłem "Radomska Oświata razem dla Ukrainy", której celem jest zbiórka produktów codziennego użytku dla osób poszkodowanych w konflikcie. Zebrane artykuły zostaną przekazane obywatelom Ukrainy przebywającym obecnie na terenie naszego miasta, jak i tym, na granicy polsko-ukraińskiej oraz w samej Ukrainie. Pamiętajmy, że RAZEM możemy więcej! Prosimy, aby przynoszone rzeczy były NOWE oraz by były to rzeczy z listy zamieszczonej poniżej. Zachęcamy wszystkich do choćby najmniejszej formy wsparcia tej inicjatywy!

  [GALERIA: Ukraina]

 • Uwaga, REKRUTACJA!

  Zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2022/2023. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie naszego przedszkola w zakładce REKRUTACJA.

 • Potrzebna krew dla Jasia

  Drodzy Rodzice!

  Bardzo prosimy o przyłączenie się do naszej akcji "Zbiórka krwi dla Jasia" - naszego przedszkolaka. Jaś, trzy tygodnie temu, zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Pilnie potrzebna jest krew, która co kilka dni jest przetaczana Jasiowi. Mama Jasia pracuje w naszym przedszkolu, jest logopedą. Brała udział w wielu akcjach charytatywnych, zawsze pomagała dzieciom. Jest bardzo wrażliwą i dobrą osobą. Teraz stałe przebywa z Jasiem w szpitalu. Wiele razy udowodniliście Państwo, że potraficie się zjednoczyć w trudnych sytuacjach za co serdecznie dziękujemy. Wierzymy, że i tym razem wspólnie uda nam się pomóc Jasiowi i jego rodzicom.

  Oddając krew w najbliższej stacji krwiodawstwa prosimy o wskazanie: Jan Pawłowicz Oddział hematologii

  i onkologii. Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 63 A

 • Zebrania z Rodzicami

  Ogłoszenie dla Rodziców dzieci w wieku od 4 do 6 lat uczęszczającychdo Przedszkola Publicznego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Radomiu

  Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania organizacyjne zgodnie z podanym poniżej harmonogramem:

  30 sierpnia 2021r. (poniedziałek):

  - grupa III „Żabki” – godz.: 17:00

  - grupa IV „Krasnale” – godz.: 17:15

  - grupa V „Motylki” – godz.: 17:30

  31 sierpnia 2021r. (wtorek):

  - grupa VI „Pszczółki” – godz.: 16:00

  - grupa VII „Słoneczka” – godz.: 16:15

  - grupa VIII „Muchomorki” – godz.: 16:30

  - grupa IX „Jeżyki” – godz.: 16:45

  Bardzo ważne!!!

  Prosimy Rodziców dzieci nowo przyjętych, które mają „Orzeczenia o potrzebie kształcenia  specjalnego” o zabranie ze sobą takowych dokumentów na spotkania organizacyjne. Dokumenty są niezbędne w celu ustalenia zajęć terapeutycznych w roku szkolnym 2021/2022. Dziękujemy. 

 • Adaptacja Przedszkolaka

   

  Adaptacja Przedszkolaka !

  Początki  w przedszkolu - można śmiało powiedzieć, że to nie łatwa sprawa! Pójście dziecka do przedszkola  związane jest z  poważnymi  zimami w życiu, często trudnymi do zaakceptowania. Należy wtedy być silnym i stanowczym, aby nie ulec dziecku, kiedy płacze, krzyczy i mówi: „chcę do domu”. Nie cofajcie podjętej decyzji. Takie sytuacje będą miały miejsce nie raz, a dziecko będzie wykorzystywać Waszą słabość. Oczywiście ze szkodą dla rodziców i dla dziecka. Wobec tego,  aby przetrwać ten trudny czas należy dobrze przygotować  zarówno siebie jak i swoje Pociechy,  wtedy będzie o wiele łatwiej przeżyć ten trudny czas dla wszystkich. 

  Z adaptacją Malucha w przedszkolu nasuwają się pytania:

  Czemu dziecko odczuwa lęk przed przedszkolem?

  Lęk Malucha przed rozstaniem z rodzicem jest naturalnym doświadczeniem, ponieważ  dziecko  przyzwyczajone jest do ciągłego przebywania z rodzicami i dlatego nie powinno to budzić niepokoju. Rodzice zapewniają  dziecku  poczucie bezpieczeństwa. Maluch ma świadomość, że zawsze i w każdej sytuacji może liczyć na swoich rodziców. Dziecko żyje w świadomości, że tylko rodzice znają jego potrzeby i przyzwyczajenia. Nie ma świadomości, że może liczyć na pomoc i wsparcie od innych osób. Zanim dziecko pozna placówkę, nabierze orientacji w przestrzeni i w czasie to będzie potęgować w nim poczucie lęku, że rodzice je zostawili na zawsze. Należy pamiętać, że  trudność opanowania emocji i koncentrowanie się na innych powoduje niechęć do zabawy i poznania nowego otoczenia, dlatego musimy przyzwyczaić dziecko do naturalnej separacji jaką jest pobyt w przedszkolu.

  Skąd się bierze bunt przez leżakowaniem?

   Znowu z powodu braku poczucia bezpieczeństwa. Sen kojarzy się dziecku z rodzicami, domem, własnym łóżkiem- wszystko inne jest złe i niebezpieczne.  Dziecko nie rozumie następstwa wydarzeń nie ma orientacji w czasie, odczuwa lęk „Zasnę to będzie koniec pewnego etapu w ciągu dnia, już mnie nie znajdą”. Spanie w swoim pokoju, nocleg np. u kolegi sąsiada pomagają pokonać strach  i przyzwyczaić się do samodzielności. Nie można dziecka straszyć przekazem słownym „pan cię zabierze, w przedszkolu to będziesz musiał jeść bez gadania”. Dziecko nie rozumie sensu, ale uzewnętrznia lęk związany z sytuacją lub miejscem.

  Kryzys - nieodłączny element procesu adaptacji.

  Pierwszy dzień zazwyczaj jest dobry, dzieci mają bowiem wrodzoną chęć poznawczą, dlatego wizytę w przedszkolu traktują jako zabawę i urozmaicenie dnia. Pierwsze kryzysy nadchodzą zwykle trzeciego dnia bądź po pierwszym tygodniu, a najczęściej w poniedziałek. Wtedy to w główce dziecka zaczyna świtać myśl, że to nie tylko przygoda, ale stały element jego nowego życia. W tym momencie zaczynają się pojawiać bolesne dla rodziców płacze dziecka przy rozstaniu. W takich chwilach rodzic musi być silny i panować nad emocjami. Kiedy nadchodzi kryzys warto pożegnać się z dzieckiem już w szatni oraz ustalić z maluchem godzinę odbioru. Najlepiej wyznaczyć charakterystyczny dla dziecka moment dnia. „Godzina 12:00” nic dziecku nie mówi, ale hasło: „po obiadku” jest bardzo dokładnym wyznacznikiem. Kiedy już przejdziemy pod salę, pożegnanie powinno być krótkie. Koniecznie trzeba dać dziecku buziaka i przekazać go w ręce nauczycielki. Bardzo ważne jest, aby to rodzic przekazał dziecko nauczycielce, nie na odwrót. Sytuacja, w której nauczycielka musi przejąć inicjatywę i odebrać dziecko z rąk rodziców zaburza jego poczucie bezpieczeństwa. Pamiętajmy również, że krótkie rozstania to krótki płacz dziecka w przedszkolu. Im dłużej rodzic rozstaje się  z dzieckiem, tym trudniej jest mu się później uspokoić.

  Odreagować stres…

  Przygotujcie się na to, że w pierwszych tygodniach trudne mogą być nie tylko poranki, ale także popołudnia i wieczory. Bardzo często maluch w domu odreagowuje stres, jakim jest dla niego oswajanie się z przedszkolem.

  Dziecko ma prawo:

  • być zmęczone i marudne. Po wyjściu z przedszkola dziecko może być znużone. Nie wypytujcie: “Jak było?”, “Co jadłaś?”, “Jak nazywa się twój kolega?”. Po prostu bądźcie obok, a jeśli maluch zacznie opowiadać, uważnie słuchajcie. Po jakimś czasie maluch przyzwyczai się do nowego rytmu dnia.
  • mieć większy apetyt. Przyzwyczajenie się do nowego jedzenia, w dodatku jedzonego w grupie, zajmuje sporo czasu. Nie namawiajcie nauczycieli, by zachęcały malca do jedzenia, przygotujcie za to pożywny podwieczorek i sutą kolację.
  • być pobudzone i mieć problemy z zaśnięciem. Zdarza się to zwłaszcza dzieciom,  które już od pewnego czasu nie ucinały sobie drzemki w ciągu dnia, a w przedszkolu śpią podczas leżakowania. Warto wtedy przed powrotem do domu dać dziecku okazję do wybiegania się na świeżym powietrzu.
  • domagać się przytulania. To normalne. Dziecko w ten sposób ładuje baterie. Bez obaw przed rozpieszczeniem, przytulajcie je, ile sił!
  • chcieć spędzać z Wami więcej czasu. Malec jest za wami stęskniony. Wykorzystujcie wspólne popołudnia i weekendy na bycie razem. Spacery, zabawy, a nawet wspólne sprzątanie to okazja do budowania więzi. Dziecko poczuje się zauważone, a wy będziecie mieć okazję, by je lepiej poznać i obserwować, jak wspaniale się rozwija.

  Rodzicu pamiętaj:

  1. Twój stres może przyczynić się do rozwoju lęku przed rozłąką u dziecka, staraj się nad nimi panować.
  2. Nie spiesz, nie denerwuj się rano, dziecko nie będzie miało przykrych wspomnień.
  3. Po przyjściu do przedszkola pomóż dziecku się rozebrać, a popołudniu – ubrać, nie wyręczaj  go, nawet jeśli robi to niezdarnie.
  4. Zapewnij dziecko, że wrócisz, nie obiecuj, że odbierzesz je o konkretnej porze, jeśli nie jesteś pewien, ze dasz radę być na czas.
  5. Pożegnanie w szatni powinno być krótkie: uśmiech, buziak i pa-pa.
  6. Nie obiecuj dziecku, że odbierzesz je po obiedzie skoro wiesz na pewno, że nie będziesz mógł tego uczynić.
  7. Nigdy nie zabieraj dziecka do domu, kiedy płacze przy rozstaniu, będzie wiedziało, że łzami może wymusić pozostanie w domu.
  8. Nie zaglądaj po pożegnaniu do sali, by sprawdzić czy dziecko się bawi, jeśli to zauważy to resztę dnia spędzi przy drzwiach licząc na to że zaraz się w nich pojawisz.
  9. Jeżeli rozstanie z mamą jest bardzo bolesne, maluch powinien przez pierwsze dni przychodzić do przedszkola z tatą (lub odwrotnie).
  10. Witaj swoje dziecko z uśmiechem, chwaląc je, że dzielnie sobie poradziło.
  11. Nie wypowiadaj się negatywnie w obecności dziecka na temat sytuacji dotyczącej pobytu w przedszkolu, obdarz zaufaniem nauczycieli i pracowników przedszkola, oni również pragną dobra Twojego dziecka.
  12. Wspieraj i rozwijaj samodzielność dziecka w jedzeniu, korzystaniu z toalety, przebieraniu.
  13. Przygotuj dziecku odpowiednią garderobę, taką która będzie łatwa do zakładania i zdejmowania, nie będzie krępować ruchów (buty na rzepy zamiast wiązanych, ubrania bez trudnych do odpięcia guzików, łatwe do zdejmowania i wygodne dresy).
  14. Po odebraniu dziecka z przedszkola nie omawiaj z nauczycielem jego zachowania przy nim samym. Stwardzenia typu „nie chciał jeść”, „płakał cały dzień” odbija się negatywnie na dziecku.
 • Wyprawka dla przedszkolaka

  Drodzy Rodzice!

  Prosimy o przygotowanie dzieciom z grup: „Biedronki” i „Gwiazdki” wyprawki, w której powinny zawierać się następujące rzeczy:

  • wygodne ciapy  (najlepiej na białym spodzie i takie, żeby dziecko bez problemu mogło założyć i zdjąć),
  • komplet ubrań na zmianę,
  • piżama w materiałowym worku,
  • chusteczki higieniczne (suche  i wilgotne).

  Prosimy, aby wszystkie przyniesione rzeczy były podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

  Pozostałe informacje uzyskacie Państwo na pierwszym zebraniu!

  Dziękujemy :)

   

 • Ogłoszenie dla Rodziców

  Zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci nowo przyjętych (3-latki) do Przedszkola Publicznego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Radomiu odbędzie się 30 sierpnia 2021r. (poniedziałek):

  - grupa „Biedronki” godz. 16:00

  - grupa „Gwiazdki” godz. 16:30.

  Natomiast zebrania organizacyjne dla Rodziców dzieci kontynuujących edukację w naszej placówce odbędą się we wrześniu 2021r. Terminy będą podanie niebawem.

 • Budżet obywatelski 2022

  [GALERIA: projekt]

  Od 01 do 21 czerwca 2021 roku można głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na 2022 roku. Zachęcamy do zagłosowania na projekt nr 181 - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych przy Przedszkolu Publicznym Nr 24. Nowa nawierzchnia chodnika poprawi bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców osiedla Gołębiów a przede wszystkim naszych przedszkolaków.
  Głosować można na stronie: www.konsultacje.radom.pl

  Prosimy również o oddanie 3 punktów na projekt nr 288 "Mistrzowskie boisko" - bodowa boiska do piłki nożnej i bieżni przy PSP Nr 17 w Radomiu.
  Projekty te nie konkurują ze sobą!!!

   

 • MDK - Rekrutacja

  Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu zachęca do zapoznania się z ofertą zajęć na rok 2021/2022. Nabór do poszczególnych sekcji trwa do 12 maja 2021 roku.  Harmonogram i regulamin rekrutacji dostępny jest na stronie internetowej MDK w Radomiu stronie internetowej:

  https://mdk.radom.pl/rekrutacja-2021-2022

 • Spis powszechny

  Od 1 kwietnia trwa największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce, a podstawową metodą będzie samospis internetowy. Poniżej zamiszczamy szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

  Informacja prasowa.pdf

   

  [GALERIA: spis powszechny]

 • Rekrutacja 2021/2022

  Informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 • Nasze kolędowanie!

   

  Kochani Rodzice i wszyscy Sympatycy naszego przedszkola!

  W tym roku nie mogliśmy spotkać się z Wami, aby wspólnie kolędować
  przy Bożonarodzeniowej Stajence. To trudny czas dla nas wszystkich.
  Jednak na osłodę tego czasu przesyłamy Wam moc uśmiechu i radości

  oraz zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszego kolędowania na naszym facebook’u!

  Jednocześnie pragniemy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia:

  Niech wraz z pierwszą gwiazdką przybędzie spokój  i radość,

  a wypowiedziane w Wigilię życzenia niech się spełnią.

  Chcielibyśmy, by ten czas był dla Was niespieszny i piękny,

  pełen miłych gestów, rozmów, uśmiechów.

  Niech doda Wam sił i przyniesie ukojenie.

  Życzymy także, by Nowy Rok
  przyniósł same pozytywne zmiany, stabilizację i nadzieję
   oraz możliwość cieszenia się ze wspólnych chwil bez niepokoju o siebie
  i innych.

   

  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Wychowankowie

  Publicznego Przedszkola nr 24 im. Janusza Korczaka w Radomiu

   

   

 • Pomoc dla schroniska

  Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!

  Jak co roku zapraszamy Was do udziału w zbiórce potrzebnych rzeczy dla psów i kotów z Radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

  Prosimy o przynoszenie:
  - karmy mokrej i suchej ( lepiej przynieść mniej, ale dobrej jakościowo)
  - makaron, ryż, kaszę ,
  - niepotrzebne koce , kołdry i poduszki (tylko ze sztucznym wypełnieniem) chodniki , poszwy i prześcieradła.

  Przyniesione dary prosimy o pozostawienie w przedsionku w wyznaczonym miejscu.

  Jeżeli mają państwo możliwość można również wrzucać datki pieniężne do puszki , która znajduje się również w przedsionku - jest przymocowana do drzwi od strony wewnętrznej przedszkola. Za zebrane pieniądze zakupimy karmę dla zwierząt.

  Nawet najmniejsza pomoc będzie cieszyć opiekunów zwierząt . To dobre uczynki , dzięki którym nasi czworonożni przyjaciele będą mogli godniej żyć. Otwórzmy się na fakt, że prócz naszych domowych milusińskich jest mnóstwo mniej uprzywilejowanych zwierząt , które na co dzień walczą o swoją porcje jedzenia i swój kąt.

  Bardzo dziękujemy za przyłączenie się do akcji. 

  Pracownicy przedszkola.

   

 • Ramowe rozkłady dnia

 • Budżet Obywatelski 2020

  Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Mieszkańcy oś. Gołębiów oraz wszyscy znajomi i sympatycy naszego przedszkola!

  Od wczoraj można głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. Prosimy o poparcie naszego projektu - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych przy Przedszkolu Publicznym Nr 24 w Radomiu. Projekt znajduje się na liście projektów do 400 000 zł. Żeby zagłosować nie musisz być pełnoletni. Wystarczy, że masz telefon! Oddanie głosu zajmuje tylko minutę a może zmienić nasze przedszkole.


  Instrukcja głosowania:
  1. Wejdź na stronę www.konsultacje.radom.pl
  2. Kliknij na opcję "kliknij i zagłosuj"
  3. Kliknij na opcję "projekty do 400 000 zł"
  4. Kliknij na 3 punkty przy projekcie nr 55 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych przy Przedszkolu Publicznym Nr 24 w Radomiu.
  5. Kliknij na opcję "zakończ głosowanie"
  6. Wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu
  7. Zaznacz oświadczenia
  8. Wpisz kod otrzymany smsem na podany numer telefonu
  9. Zatwierdź kod i to już wszystko!


  Prosimy również o oddanie głosu na projekt instytucjonalny Czas dzieciństwa - budowa placu zabaw przy PSP Nr 17 w Radomiu.
  Uwaga! Projekty te nie konkurują ze sobą!

 • Procedura PP-24 - 2020/2021

  Przed przyprowadzeniem dzieci do przedszkola prosimy o zapoznanie się z poniższymi procedurami:

  Procedura_funkcjonowania_PP_24_w_czasie_pandemii.pdf

  Procedura_funkcjonowania_PP_24_w_czasie_pandemii_2.pdf

 • Listy Dzieci 2020/2021

  Poniżej zamieszczamy listy dzieci WSZYSTKICH GRUP z przydziałem do poszczególnych oddziałów:

  Listy_dzieci_2020-21.pdf

 • Zebrania z rodzicami

  Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne koronawirusem, zebrania z rodzicami inaugurujące rok szkolny 2020//2021 odbędą się w poszczególnych grupach:

  Grupa I Biedronki (3-latki) - wtorek 25 sierpnia 2020 roku godzina 16.00

  Grupa II Gwiazdki (3-latki) - wtorek  25 sierpnia 2020 roku godzina 17.00 

  Grupa VIII Muchomorki (3-latki) - wtorek 25 sierpnia 2020 roku godzina 18.00

  Grupa V Motylki (4-latki) - środa 26 sierpnia 2020 roku godzina 16.00 

  Grupa IX Jeżyki (4-latki) - środa 26 sierpnia 2020 roku godzina 17.00

  Grupa VI Pszczółki (5-latki) - środa 26 sierpnia 2020 roku godzina 18.00

  Grupa VII Słoneczka (5-latki) - czwartek 27 sierpnia 2020 roku godzina 16.00

  Grupa III Żabki (6-latki) - czwratek 27 sierpnia 2020 roku godzina 17.00

  Grupa IV Krasnale (6-latki) - czwartek 27 sierpnia 2020 roku godzina 18.00

  Wszystkich rodziców prosimy o przybycie do przedszkola nie wcześniej niz 5 minut przed wyznaczona godziną zebrania. Prosimy również o przybycie w maseczkach lub przyłbicach i rękawiczkach. 

  Listy dzieci zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych do budynku przedszkola w poniedziałk 24 sierpnia 2020 roku o godzinie 10.00

 • Lista dzieci przyjętych do PP24

  Ponieżej znajduje się lista dzieci przyjętych do naszej placówki.

  lista-Przyjęci.pdf

 • Procedura PP24 - COVID-19

  Drodzy Rodzice,

  informujemy o konieczności zapoznania się z zamieszczonymi poniżej procedurami dotyczącymi funkcjonowania naszej placówki podczas pandemii COVID-19.

  Procedura_funkcjonowania_PP24_w_czasie_pandemii.pdf

  Karta_informacyjna.pdf

  Procedura_załącznik2.pdf

 • Wytyczne WE i oświadczenia

  Drodzy Rodzice,

  prosimy o zapoznanie się również z aktualnymi zaleceniami Wydziału Edukacji dotyczącymi funkcjonowania placówek.

  wytyczne_WE_oświadczenia.pdf

 • Nowe wytyczne GIS

  Drodzy Rodzice,

  poniżej zamieszczone zosałały aktualne wytyczne GIS dotyczącze funkcjonowania żłobów i przedszkoli po otwarciu placówek. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

  wytyczne_GIS_aktualizacja.pdf

 • Listy dzieci zakwalifikowanych

  Drodzy Rodzice! 

  Poniżej zamieszczone są listy dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola oraz dzieci, które zakwalifikowane zostały do innej jednostki. Przypominamy, że po opuplikowaniu list dzieci zakwalifikowanych rodzice/opiekunowie prawni mają obowiązek potwierdzić wolę zapisania dziecka do przedszkola. Wypełniony i podpisany przez rodziców/opiekunów prawnych FORMULARZ POTWIERDZENIA woli uczęszczania dziecka do przedszkola należy dostarczyć do placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane do 15 maja 2020 r. Mogą Państwo skorzystać z dwóch sposobów:

  1. Wysłanie skanu lub zdjęcia FORMULARZA POTWIERDZENIA droga mailowa na adres przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane dziecko.

  2. Dostarczenie dokumentu w wersji papierowej do placówki (zapakowany w dużą kpertę). Zaklejoną kopertę należy pozostawić w placówce, do której zawalifikowało się dziecko, w przygotowanym do tego miejscu. 

  Niespełnienie tego obowiązku w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu. 

  lista-Zakwalifikowani.pdf

  lista-Zakwalifikowani_do_innej_jednostki.pdf

  Potwierdzenie_woli_2020.pdf

 • Wytyczne dot. uruchomienia przedszkola

  Wytyczne dotyczące ewentualnego uruchomienia przedszkola

  Drodzy Rodzice,

  informujemy, że zgodnie z dyrektywami Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej w pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia obowiązków zawodowych z opieką nad dzieckiem w domu. Ponadto, pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsięniorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe wytyczne dotyczące zasad funkcjonowania przedszkola po uruchomieniu placówki zamieszczone są w dokumencie poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nim.

  Wytyczne_GIS_i_MZ.pdf

 • Życzenia Wielkanocne

   

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,

  które w tym roku mają szczególny wymiar i charakter,

  pragniemy życzyć Państwu przede wszystkim zdrowia i pogody ducha.

  Niech ten szczególny dla wszystkich czas

  przyniesie ze sobą radość, spokój, ciepło i nadzieję,

  niech będzie on czasem odpoczynku i nabierania sił

  do stawiania czoła napotykanym trudnościom.

   

  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Wychowankowie

  Publicznego Przedszkola nr 24 im. Janusza Korczaka w Radomiu

   

   

   

 • Informacja

  Szanowni Państwo,

  Ze wzgledu na bezpieczeństwo zdrowotne dzieci, zajecia w placówce zostają zawieszone od 12 marca br.            W dniach 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone zajęcia opiekuńcze.

  Od poniedziałku 16 marca 2020 dzieci nie przychodzą do przedszkola!

  Z poważaniem,

  Monika Koczańska 

  dyrektor przedszkola

 • Przedszkoliada

  Dzieci, które uczestniczą w dodatkowych zajęciach sportowych "Kangur", wzięły dziś udział w Przedszkoliadzie. Były to gry i zabawy ruchowe - dzieci grały w koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę, piłkę nożną itp. Na zakończenie wszyscy dostali upominki, medale i dyplomy. To była świetna zabawa! Wszystkim serdecznie polecamy udział w tych zajęciach. To świetna okazja, aby poptrzez ruch, ćwiczenia a przede wszystkim wspaniała zabawę wdrażać dzieci do aktywności fizycznej - tak ważnej dla prawidłowego wzrostu i rozwoju małych dzieci!

  [GALERIA: Przedszkoliada]

 • Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca

  Już po raz trzeci nasze przedszkole zorganizowało Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia. Z każdym rokiem wzrasta poziom przygotowania małych artystów. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie dzieciakom z przedszkoli nr: 2, 4, 5, 6, 13, 17, 19, 22, 23 i oczywiście 24. Dziękujemy trenerom za przygotowanie wybitnych choreografii, gościom za przybycie. Dziękujemy jury, prowadzącej imprezę Pani Magdzie Gliszczyńskiej oraz Panu Marcinowi Kucewiczowi za upamiętnienie artystycznego wyrazu ze sceny w postaci zdjęć. Imprezę swoją obecnością uświetniła Pani Aleksandra Pawłowicz, która zaśpiewał piosenkę "Boję się" z musicalu "Romeo i Julia" oraz dzieci z zespołu "Teraz my", które zaśpiewały utwór "Zakochani na wiosnę". Była to impreza pełna wzruszeń. Zobaczcie sami!

  [GALERIA: Konkurs Tańca 2020]

  Jednocześnie, chcemy bardzo podziękować wszystkim wspaniałym firmom, które wsparły naszą taneczną inicjatywę:

  - Park Trampolin JUMPWORLD

  - Auchan

  - Bakoma

  - Słodka Robotka

  - Hurtownia Słodyczy SOBCZAK

  - Szkoła Językowa LEONARDO SCHOOL

  - Multikino

  - Carrefour

  - Hurtownia spożywcza KRONE.

 • Życzenia

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją wigilijnej nocy, kierujemy do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt spędzonych w miłej atmosferze oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!

 • Idą Święta, idą Święta!

  "Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają.
  Z tej okazji Przedszkolaki przedstawienie dla Was mają".


  Piękne i wzruszające Jasełka w wykonaniu najstarszych grup "Żabek" i "Krasnali". Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z pięknymi zdjęciami autorstwa pana Marcina! 

  [GALERIA: jasełka2019]

   

 • Szkolimy się!

  Weekend dla pracowników naszego przedszkola przebiega bardzo intensywnie. Szkoliliśmy się w zakresie pierwszej pomocy, BHP oraz p. poż. A to wszystko dla naszych podopiecznych w trosce o ich bezpieczeństwo.

  [GALERIA: szkolenie p.poz.]

 • Nagroda dla Koła LOP

  "Był sobie lasek z dala od drogi.
  W lasku tym spokój panował błogi.
  Drzewa leniwie sobie szumiały,
  Pośród gałęzi ptaszki ćwierkały".


  Jak co roku Koło Ligi Ochrony Przyrody działające w naszym przedszkolu przygotowało imprezę "Przedszkolak przyjacielem przyrody", w ramach której grupa "Pszczółek" wystawiła spektakl pt. "Żyj z przyrodą w zgodzie". 

  [GALERIA: Liga Predstawienie]

  Miło nam jednocześnie poinformować, że Koło Ligi Ochrony Przyrody z naszego Przedszkola zajęło drugie miejsce w konkursie na Najlepiej Pracujące Szkolne/Przedszkolne Koło LOP Okręgu Radomskiego za rok szkolny 2018/2019. Liczne działania ekologiczne oraz akcje na rzecz Ochrony Przyrody sprawiają, że nasze dzieci co roku zdobywają wysokie laury w tej dziedzinie. Jest to zasługa zarówno członków Koła jak i nauczycieli, którzy chętnie angażują się w działalność ekologiczną. 

  GRATULUJEMY!

  [GALERIA: Liga Ochrony]

 • Warsztaty dla Rodziców

  "Bawimy się razem z mamą i tatą" - warsztaty z wykorzystaniem metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne w grupie "Muchomorków".

  [GALERIA: warsztaty Sherborn]

 • Herb mojej Rodziny - wyniki

  Nasze Przedszkole było organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Herb mojej rodziny". Bardzo dziękujemy Wszystkim Placówkom, które nadesłały do nas prace. Oto laureaci:


  I miejsce - Bartłomiej i Wojciech N. - Zespół Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 (PP Nr 22) w Radomiu,
  II miejsce ex aequo - Iga K. - Przedszkole Nr 86 "Tęczowy Świat" w Poznaniu oraz Berenika K. Samorządowe Przedszkole Nr 14 w Krakowie
  III miejsce - Ernest O. - Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu


  Wyróżnienia:
  - Kazimierz H. - Przedszkole Nr 86 "Tęczowy Świat" w Poznaniu
  - Filip G. - Przedszkole Publiczne Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka w Radomiu
  - Michalina D. - Przedszkole Nr 6 w Rybniku
  - Laura S. - Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu
  - Laura J.-  Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 39 w Rybniku

 • Pasowanie na Przedszkolaka

  Zgodnie z tradycją naszego przedszkola co roku przyjmujemy nowych przedszkolaków do naszej społeczności.  Dzieci niecierpliwie oczekiwały chwili kiedy będą mogły zaprezentować to, czego przez wiele tygodni uczyły się w przedszkolu. Był to dla nich ogromny, ale miły wysiłek. Zobaczcie sami!

  [GALERIA: pasowanie 2019]

 • JUBILEUSZ 20-lecia INTEGRACJI

  Właśnie mija 20 lat od utworzenia pierwszych Oddziałów Integracyjnych w naszym przedszkolu. Dziś mamy w przedszkolu już 8 Oddziałów Integracyjnych, w których wspieramy rozwój dzieci zdrowych i tych, które potrzebują szczególnej pomocy, by wzrastać i rozwijać się na miarę swoich możliwości. Dzisiejszy Jubileusz to szczególne wydarzenie! Były występy, gratulacje, życzenia i tort! Wspaniała atmosfera tego święta utwierdza nas w przekonaniu, że warto, że można,że trzeba! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszej stronie i na facebook'u. 

  [GALERIA: jubileusz 20]

 • Terapia Behawioralna

  Po raz kolejny zapraszamy na szkolenie z terapi behawioralnej, które w naszej placówce organizuje ośrodek MAGIS - KONSULTACJE-TERAPIA-SZKOLENIA. Kurs planowany jest w dniach 22-24.12.2019 r. i 06-08.12.2019 r. Wszystkie szczegóły dotyczące szkolenia znajdziecie TU.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  "Nasza Pani jest kochana,
  Zawsze ma dla dzieci czas.
  Zwykle Pani śpiewa dla nas,
  Ale dziś posłucha nas..."


  Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w wykonaniu gr. "Pszczółek" i "Słoneczek".

  [GALERIA: ken2019]

 • Zapraszamy na warsztaty

  W dniu 9 pażdziernika 2019 roku o godz. 10.00 w Przedszkolu Publicznym nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Radomiu przy współpracy z Froebel pl. z Lublina odbędą się bezpłatne warsztaty pt. "Pedagogika freblowska - pedagogiką jutra. Warsztaty skierowane są do dyrektorów i nauczycieli radomskich przedszkoli i szkół podstawowych. Serdecznie zapraszamy!

  Program:

  - Nurt pedagogiki freblowskiej w Polsce i na świecie.

  - Edukacja to relacja - spojrzenie freblowskie na dziecko.

  - Dar zabawy - Program wychowania czy sens edukacji?

  - Dziecięca matematka z Darami Froebla - czyli jak zrozumieć matematykę.

  - Czy przedszkolak powinien programować? - programowanie bez zasilania

  - Baza pomysłów - jak założenia pedagogiki freblowskiej prosto wdrożyć do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i w klasach 1-3.

 • Psycholog i Logopeda - oferta pracy

  Poszukujemy specjalistów do pracy w terapii z dziećmi: Psycholog - w wymiarze 1/2 etatu, Logopeda - w wymiarze 1 etat (umowa na czas określony do stycznia). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Dane w stopce strony.

 • Festyn Rodzinny

  Jak co roku na terenie naszego przedszkola odbył się Rodzinny Festyn Integracyjny. W trakcie imprezy można było wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, wsiąść do radiowozu i karetki pogotowia, a także skorzystać z kącików tematycznych. Była Kawiarenka "Słodka Chwila", Pajda Chleba, Swojskie Jadło, Bar Sałatkowy, Studio Fryzur i Tatuażu, Foto Budka. Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa oraz konkurs wiedzy o naszej placówce. Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację festynu serdecznie dziękujemy i zapraszamy wszystkich za rok! :) Poniżej mały skrót tego co się działo oraz serdeczne podziękowania dla naszych wspaniałych sponsorów. A szczegółowa fotorelacja - na naszym facebook'u :) 

  [GALERIA: festyn2019]

  Serdecznie dziękujemy za wspaniałe nagrody naszym Sponsorom. A oto oni:

  • Aviator Apartaments Sopot

  • Ośrodek wypoczynkowy ,,Marysieńska” Topornia

  • Radomska Szkoła Rocka

  • Foto Jedynka

  • Brzoz Med –Paweł Brzoza- Transport Medyczny, Obsługa medyczna.

  • Tramping Radom, Henryk Kowalczyk artykuły dekoracyjne

  • Jadwiga Moskalewicz

  • Studio Urody Glamour A. Domańska

  • Body Slim Naptun- Studio modelowania sylwetki

  • Robert Kalenik Vanilla Cafe

  • Humansoft

  • Auchan

  • Nihil Novi Restauracja

  • Salon Stylizacji Luiza Matyjaszkiewicz

  • Joanna Kopczyńska

  • Usługi Kosmetyczne Renata Maciąg Wolanów

  • Puckie WOPR

  • Gabinet Stomatologiczny Global Dental

  • Kratki PL.

   

 • I miejsce - Konkurs LOP

  "Bo najpiękniejsze sa polskie kwiaty" - to tytuł konkursu organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody. Na konkurs w kategorii - PZEDSZKOLA - wpłynęło 44 prace a zdobywczynią pierwszego miejsca okazała się Marysia z grupy PSZCZÓŁEK. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  [GALERIA: lop]

 • Igrzyska Paraolimpijskie - II miejsce!

  Starszaki z naszego przedszkola brały udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Radomiu. Nasza srebrna piątka odniosła sukces- Adaś, Alan, Kacper, Nina i Olaf zdobyli puchar i zajęli drugie miejsce! Gratulujemy, cieszymy się wraz z nimi i życzymy dalszych sukcesów! A Was zapraszamy do obejrzenia fotorelacja na naszej stronie fb :)

 • Konkurs Recytatorki po angielsku

  Nasi wychowankowie nie boją się podejmować nowych wyzwań. I tak Liliana i Jaś wzięli udział w konkursie recytatorskim w języku angielskim organizowanym w PP NR 19.
  Gratulujemy im odwagi i życzymy samych sukcesów!

  [GALERIA: konkurs angielski]

 • Radomskie Dni Godności

  Za nami 16 już edycja Radomskich Dni Godności. Główną ideą projektu jest przełamywanie barier społecznych poprzez szeroko pojętą integrację osób niepełnosprawnych z mieszkańcami miasta. Choć pogoda nie sprzyjała "Słoneczka i Pszczółki" dzielnie dotarły do celu :) Szczegółowa relacja na naszym facebook'u :)

 • Pomoc dla Marcinka

  Nie bądź obojętny, Ty też możesz pomóc wychowankowi naszego przedszkola!
  https://www.siepomaga.pl/marcin-kowalczyk

  [GALERIA: siepomaga]

 • Koncert Laureatów

  W dniu dzisiejszym w Kuźni Artystycznej Amfiteatru odbył się Koncert Laureatów XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego (część 2).
  Jury w składzie: Czesława Jakubska, Hanna Jaworska, Adolf Krzemiński i Marian Popis przesłuchało 49 recytatorów nagrodzonych
  w eliminacjach dzielnicowych i powiatowych. Jury postanowiło NAGRODZIĆ 6 uczestników w tym reprezentantkę naszego przedszkola Oliwię CH. z grupy "Pszczółek". Oliwii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  [GALERIA: oliwia]

   

 • II Przegląd Piosenki Ludowej

  Po raz drugi nasze przedszkole miało przyjemność zorganizowania Integracyjnego Przeglądu Piosenki Ludowej pod patronatem Muzeum Wsi Radomskiej. W przeglądzie wzięło udział 5 placówek. Na scenie Amfiteatru w radomskim Skansenie dzieci prezentowały utwory ludowe, które wykonano w przepiękmnych strojach, w pięknej scenografi i zapierających dech w piersiach choreografiach. Wszystkie zespoły zostały docenione i wyróżnione przez jury. Mieliśmy również możliwość wysłuchania mini koncertu w wykonaniu zespołu "Zakrzewiaki" z PSP im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie oraz obejrzenia fantastycznych akrobacji w wykonaniu zespołu JUMP WORLD, za który serdecznie dziękujemy!  Piękne zdjęcia z tego wydarzenia zawdzięczamy jednemu z naszych cudownych Rodziców :) Dziękujemy Panie Marcinie! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszej stonie FB.

  Serdeczne podziekowania za pomoc w organizacji tego wydarzenia składamy:

  - MUZEUM WSI RADOMSKIEJ

  - JUMPWORLD

  - Słodkiej Robotce

  - GEMINI STUDIO 

  - DRUKPOINT

  - ŻAK - Szkołom Policealnym.

 • II miejsce - Konkurs Recytatorski

  Janek K. z grupy "Motylki" zajął II miejsce w konkursie recytatorkim "Jestem przyjacielem ziemi" zorganizowanym przez PP nr 17. Cieszymy się i życzymy dalszych sukcesów! Szczegółowa relacja na naszej stronie fb :)

 • Ścieżka sensoryczna

  Nareszcie możemy w pełni cieszyć się wiosenną aurą. Pogoda sprzyja przetestowaniu nowej ścieżki sensorycznej oraz różnym zabawom na świeżym powietrzu. Przedszkolaki były zachwycone! Zobaczcie sami :)

  [GALERIA: Ścieżka senso]

 • List do Rodziców

  Drodzy Państwo,

  Mazowiecki Kurator Oświaty wystosował  List do Rodziców regulujący pracę szkół, przedszkoli, placówek oświatowych podczas zbliżającego się strajku. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

  list.pdf

 • XVI Ogólnopolski Konkurs Piosenki

  W XVI Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki "Śpiewajmy razem" nasze wspaniałe "Krasnale" zdobyły 3 miejsce. Brawo dziewczynki!!

  [GALERIA: ogólnopolski konkurs piosenki]

 • Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

  Dziś obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Symbolem tego dnia jest kolor niebieski. Nasze przedszkolaki pamiętają o osobach mających autyzm.

  [GALERIA: dzień autyzmu]

 • Dziecięcy Świat Poezji - wyróżnienie

  Serdeczne gratulacja dla Asi B. z grupy "Krasnale", która zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Dziecięcy Świat Poezji" organizowanym przez MDK Borki!

 • Mój zaczarowany świat - I miejsce!

  Miło nam poinformować, że I miejsce w konkursie plastycznym pt. "Mój zaczarowany świat", organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 19 w Radomiu, zajął Wojciech W. z gr. "Krasnali", natomiast III ex aequo Igor G. z "Muchomorków" oraz Borys P. z gr. "Słoneczek". Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Fotorelacja na fb :)

 • Zaczaruj świat na niebiesko - II miejsce

  Dziś odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Zaczaruj świat na niebiesko kolorową plamą i kreską - Autyzm" zorganizowanego
  przez Publiczne Przedszkole nr 3 z Oddziałami Specjalnymi w Radomiu. Miło nam poinformować, że II miejsce w konkursie zajął Wojciech W. z gr. "Krasnali", natomiast wyróżnienia dostali Mateusz F. z gr. "Motylki", Przemek M. i Wiktor S. z gr. "Słoneczka" oraz Filip G. z grupy "Muchomorki", a konkurencja była duża, ponieważ do organizatorów wpłynęło ponad 50 prac. Imprezę uświetnił iluzjonista Pan Buzka. Na koniec dzieci wypuścily balony do nieba. Zajrzyjcie na naszą stronę na facebook'u !

 • Konkurs "Mali Muzykanci"

   W dniu dzisiejszym, w naszym przedszkolu, rozstrzygnięto konkurs plastyczno-techniczny pt. "Mali muzykanci". Pierwsze miejsce zajął Mateusz z grupy "Krasnali", drugie Amelia K. z grupy "Krasnali" zaś trzecie reprezentant "Słoneczek" Kacper. Jury wyróżniło również dwoje dzieci: Alicję z grupy "Muchomorków" oraz Amelię L. z "Krasnali". Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy, a Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tych cudownych instrumentów. Mamy nadzieję, że była to dla Was dobra zabawa! Fotorelacja na naszej stronie fb :)

 • Sensorycznie Każdego Dnia

  27 marca 2019 roku o godz. 16.00 w naszym przedszkolu odbędzie się spotkanie dla rodziców, na którym bedą zaprezentowane codzienne gry i zabawy wspomagające przetwarzanie sensoryczne dzieci. Serdecznie zaprasza  pani Katarzyna Skrzek - nasz Terapeuta SI.

 • I i II miejsce!!!

  Dziewczynki z naszego przedszkola urzekły jurorów i zajęły podium podczas Konkursu Recytatorkskiego "Dziecięcy Świat Poezji" organizowanego przez Dom Kultury Borki. Amelia z grupy "Motylki" zajęła I miejsce a Hanna z grupy "Muchomorki" II miejsce.Wielkie gratulacje!

  [GALERIA: Borki]

 • III miejsce i wyróżnienie

  W dniu dzisiejszym w Publicznym Przedszkolu nr 6, rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "Bajkowa postać". Do konkursu zgłoszono 54 prace. Miło nam poinformować, że III miejsce zdobyła Amelia z grupy "Pszczółki" a wyróżnienie Zuzanna z grupy "Krasnale". Gratulujemy!

  [GALERIA: Bajkowa postać]

 • NAGRODA GŁÓWNA

  W dniu dzisiejszym, w Kuźni Artystycznej w Radomiu, odbył się XXXVI Mały Konkurs Recytatorski. W grupie przedszkolnej NAGRODĘ GLÓWNĄ zdobyła Oliwia z grupy "Pszczółek", która w maju wystąpi w Koncercie Laureatów. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu, wielu poetyckich sukcesów.

  [GALERIA: Kużnia Artystyczna]

 • Wyróżnienie

  Nina, Piotr, Amelia, Joanna, Zuzanna, Jagoda i Tymon zaprezentowali swoje umiejętności wokalne na XVI Konkursie Piosenki i Poezji Patriotycznej. Gratulujemy Ninie i Piotrusiowi z grupy "Żabek" za zdobycie wyróżnienia w kategorii ZESPOŁY. Kochani - wszyscy byliście cudowni.

  [GALERIA: Poezja i Piosenka Patriotyczna]

 • Profilaktyka LOGOPEDYCZNA

  W związku z zaobserwowanymi trudnościami w rozwoju mowy u dzieci w wieku przedszkolnym nasze przedszkole wychodzi naprzeciw tym trudnościom wprowadzając nieodpłatne zajęcia z profilaktyki logopedycznej.

  Zajęcia realizowane  1 x raz w tygodniu w każdej grupie wiekowej i obejmują swoim zasięgiem wszystkie dzieci.

 • Wczesne Wspomaganie Rozwoju

  Od marca 2017 roku w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Nasze zajęcia już cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem. Napisały o nich radomskie Radio Plus oraz Telewizja DAMI.

  Link do artykułu w serwisie Radia Plus
  Link do artykułu w serwisie Telewizji DAMI

 • Dzień Przedszkolaka

  20 września w całej Polsce obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu został on połączony z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. W spotkaniu uczestniczyła Pani Aurelia Michałowska -Mazowiecki Kurator Oświaty oraz zaproszeni goście, którzy wcielili się w role narratorów. Atrakcyjność tego dnia zawdzięczamy również grupie ,,Słoneczek" i ,,Motylków",którzy przygotowali specjalnie na tę okazje inscenizację pt. ,,Bajkowy Ambaras"

  [GALERIA: Dzień Przedszkolaka]

 • Kręcimy teledysk

  W czerwcu roku szkolnego 2016/17 pokazaliśmy Wam teledysk do utworu ludowego,, Lipka Zielona", którego bahaterami były dzieci z naszego przedszkola. Dla przypomnienia: dźwięki zostały nagrane w studiu w Kuźni Artystycznej, natomiast teledysk nakręciliśmy w Muzeum Wsi Radomskiej. Poniżej zamieszczmy zdjęcia z obydwu sesji.

  [GALERIA: Kręcimy teledysk!]

 • Sala doświadczania świata

  Pod koniec roku szkolnego 2016/17 nasze przedszkole wygrało konkurs grantowy zorganizowany przez firmę Warta. Nasz projekt ,,Stwórzmy dla dzieci Salę Doświadczenia Świata w ich przedszkolu" zdobył najwięcej głosów! Teraz możemy pochwalić się zakupionym sprzętem specjalistycznym do zajęć terapeutycznych, które będą mogły pomagać w odpowiednim stymulowaniu i wyciszaniu zmysłów naszych podopiecznych.

  [GALERIA: Sala Doświadczania Świata]

 • Wakacyjne remonty

  Wakacje poprzedzające rok szkolny 2017/18 były w naszy przedszkolu bardzo pracowite.Dzięki przeprowadzonemu remontowi mogliśmy otworzyć nowy (ósmy) oddział, który otrzymał nową przestronną salę dydaktyczną. Spory lifting przeszła stołówka, a nowe łazienki są wręcz nie do poznania.

  [GALERIA: Wakacyjne remonty]

 • Wycieczka do Kozienickiego Parku

  Zuchy z naszego przedszkola odbyły wycieczkę leśną ścieżką dydaktyczna "Nad Pacynką". Pokonały trasę ok. 4 km, podziwiając piękno otaczającego krajobrazu i jego urocze zakątki. Dzieci poznały wiele gatunków roślin i zwierząt zamieszkujących las. Pogoda tego dnia dopisała więc i humory były znakomite.

  [GALERIA: Wycieczka do Kozienickiego Parku Krajobrazowego]

 • Święto pieczonego ziemniaka

  Dzieci z grup "Słoneczka" i "Motylki" miały tego dnia zapewnionych wiele atrakcji. Zwiedziły z przewodnikiem teren Muzeum Wsi Radomskiej oraz zobaczyły jego eksponaty. Brały udział w warsztatach kulinarnych i piekły bułeczki. Rywalizowały między sobą w wyścigach z ziemniakiem. Na koniec zmęczone mogły odpocząć, zjadły pyszną kiełbaskę i ziemniaka pieczonego prosto z ogniska.

  [GALERIA: Święto pieczonego ziemniaka w Muzeum Wsi Radomskiej]

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszym Przedszkolu dzieci z grup "Pszczółek" i "Muchomorków" zaprezentowały piękny program artystyczny. Wszystkich pracowników i zaproszonych gości obdarowały wykonanymi własnoręcznie kwiatami.

  Obchody Dnia Edukacji połączono z oddaniem nowej sali przedszkolnej i gabinetów dla specjalistów. Było przecięcie wstęgi przez Panią Annę Ostrowską - dyrektor Wydziału Edukacji oraz Panią Małgorzatę Misztal - inspektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Radomiu. Wsród zaproszonych gości byli również Pan Włodzimierz Wolski - dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Radomiu oraz ks. Marcin Andrzejewski - proboszcz parafii Chrystusa Króla, który poświęcił nowe pomieszczenia.

  Wszystkim dopisywały wspaniałe humory, a zwieńczeniem imprezy był słodki poczęstunek.

  [GALERIA: Dzień Edukacji Narodowej]

 • Dzień Powietrza

  Zabawy badawcze wokół tematu "Powietrze". Dzieci odkrywały właściwości powietrza, przeprowadzały eksperymenty z użyciem np. rurek, balonów, wody. Były bardzo zafascynowane wszystkimi doświadczeniami. Nasze przedszkolaki to mali odkrywcy, mieli wiele pomysłów i świetnie sie bawili.

  [GALERIA: Dzień powietrza]

 • Czysty świat wokół Nas

  Segregacja śmieci i recykling, to wciąż popularne tematy zwłaszcza w ciągu kilku ostatnich lat. Żabki i Krasnale miały możliwość uczestniczyć w warsztatach, które okazały się dla nich nie lada wyzwaniem. Dzieci dowiedziały się, co to jest segregacja odpadów, jakie odpady można segregować oraz które odpady nadaja się do recyklingu.

  [GALERIA: Czysty świat wokół nas.]

 • Spotkanie z Alicją w krainie czarów

  Starszaki z grup Słoneczka i Pszczółki odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną na ul.Zientarskiego. Spotkanie poprowadziła p. Marta, która jest kolekcjonerką książek o Alicji. Dzieci miały możliwość zobaczyć część jej kolekcji książek, która liczy aż 100 różnych wydań książki pt.,,Alicja w krainie czarów". Dowiedziały sie również, że pierwowzorem głównej bohaterki była dziewczynka, która żyła dawno temu i miała takie samo  imię.


  [GALERIA: Spotkanie z Alicją w krainie czarów.]

 • Przedszkolak przyjacielem przyrody

  Nasze Przedszkole to miejsce, w którym przyroda i umiejętność obcowania z nią zajmują ważne miejsce.      
  W bieżącym roku szkolnym  nadal kontynuujemy prowadzenie Przedszkola w duchu przyjacielsko-przyrodniczy. Wszystkie przedszkolaki złożyły uroczyste ślubowanie, że zawsze i wszędzie będą przyjacielami przyrody. Z tej okazji także wręczone zostały dzieciom legitymacje Ligii Ochrony Przyrody oraz dokonano podsumowania akcji charytatywnej przeprowadzonej w naszej placówce na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu. Uroczystość uświetniły swoim występem dzieci z grupy Krasnale, które zaprezentowały się w przedstawieniu  pt.,,Bal u Pani Jesieni'[GALERIA: Przedszkolak przyjacielem przyrody]

 • Mamo -Tato jestem już Przedszkolakiem !

  Dzień 28 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3-letnich z naszego przedszkola i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość-pasowanie na przedszkolaka. Nasze małe ,,Biedroneczki" i ,,Gwiazdki" zaprezentowały licznie zgromadzonym rodzicom i najbliższym piosenki, wierszyki i taniec  jakich nauczyły się w tym czasie  w przedszkolu. Odświętny strój i czerwone birety podkreślały doniosłość wydarzenia. Sam moment pasowania dzieci na przedszkolaków  także był wspaniały. Pani Dyrektor dotykając wielkim ołówkiem pasowała beztroskie dzieci w pełnoprawnych członków naszej małej społeczności.[GALERIA: Pasowanie na przedszkolaka]

 • Warsztaty w Muzeum Wsi Radomskiej

  W naszy przedszkolu, każde dziecko może rozwijać swoje talenty wykorzystując smak, wyobraźnię i pasje tworzenia.Tym razem udaliśmy się na warsztaty kulinarne do Muzeum Wsi Radomskiej. Dzieci piekły i ozdabiały pierniczki na spotkanie ze świętym Mikołajem.Ciasteczka smakowały mu bardzo, ponieważ wszystkim wręczył prezenty.
  [GALERIA: Warsztaty w Muzeum Wsi Radomskiej]

 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem

  Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 5 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja- troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył duże paczki, a w nich- dla każdego coś dobrego![GALERIA: Spotkanie ze świętym Mikołajem]

 • Przedstawienie Jasełkowe

  Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, pełen radości,spełnienia marzeń i okazywania sobie wzajemnej miłości.Ze świętami wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. W naszym Przedszkolu w świąteczną atmosferę wprowadziły nas starszaki z grup ,, Słoneczka" i,, Pszczółki", które przedstawiły jasełka ,,Wesoła nowina, narodził sie Bóg dziecina". Przypomniały w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością
  i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.[GALERIA: Jasełka 2017]

 • Zabawa karnawaława

  Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tego dnia w przedszkolu od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów ulubionych bajek i rozpoznać ich było bardzo trudno. Nasze przedszkolaki z grup maluszków bawiły sie w przedszkolu natomiast dzieci starsze spotkały się z Alladynem i przyjaciółmi w Hula Parku.[GALERIA: Zabawa karnawałowa]

 • I Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego

  [GALERIA: Konkurs Tańca Towarzyskiego]Inicjatorem i organizatorem I Międzyprzedszkolnego  Konkursu Tańca Towarzyskiego było nasze przedszkole. Sam konkurs odbył się w sali widowiskowej Resursy Obywatelskiej. Do konkursu zgłosiło się aż 10 placówek
  z Radomia. Od samego początku widowisko było wspaniałe. Głośna muzyka, dynamiczny taniec, barwne
  i oryginalne stroje oraz wiele emocji przysłaniały tremę tancerzy. Przedszkolaki pokazały klasę, były wspaniałe,
  a jury miało problem aby wskazać zwycięzców. Ostatecznie I miejsce zajęły dzieci z  Przedszkola Nr 5, II miejsce dzieci z Przedszkola Nr 17, III miejsce zdobyli nasi wychowankowie z grup Słoneczka i Pszczółki. Wszystkie dzieci z pozostałych przedszkoli dostały medale, dyplomy oraz drobne upominki za udział w konkursie.

 • Konkurs Piosenki Ekologicznej

  W dniu 18 kwietnia 2018 roku w konkursie piosenki ekologicznej organizowanym przez PP Nr 17 w Radomiu nasi wychowankowie zdobyli I miejsce w kategorii solista i II miejsce w kategorii zespół.

  [GALERIA: Konkurs Piosenki Ekologicznej]

 • Konkurs Tańca Magic Dance

  Dzieci z naszego przedszkola zdobyły złoty medal na konkursie Magic Dance organizowanym przez VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Radomiu.

  [GALERIA: Konkurs tańca Magic Dance]

 • Festiwal Piosenki Angielskiej

  Nasze przedszkolaki na festiwalu piosenki angielskiej zdobyły I miejsce w kategorii solista i II miejsce w kategorii zespół.

  [GALERIA: Festiwal piosenki angielskiej]

 • Szkolenie Dary Froebla

  W dniach 17 i 18 marca nauczyciele z naszego przedszkola aktywnie uczesniczyli w szkoleniu "Dary Froebla", które odbyło się w PP Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie.

  [GALERIA: Dary Froebla]

 • Warsztaty dla rodziców

  10 marca 2018 roku w naszym przedszkolu odbyło się szkolenie dla rodziców "Domowe sukcesy, czyli warsztaty    o krokach do samodzielności dziecka".

  [GALERIA: Warsztaty dla rodziców]

 • Dziecięcy świat poezji

  Uczestniczki konkursu "Dziecięcy świat poezji" w kategorii 4 - latki organizowanym przez Dom Kultury Borki stanęły na podium.

  [GALERIA: Dziecięcy świat poezji]

 • I Integracyjny Przegląd Piosenki Ludowej

  10 maja 2018 roku w piękny słoneczny dzień odbył się I Integracyjny Przegląd Piosenki Ludowej pod patronatem Muzeum Wsi Radomskiej, którego byliśmy organizatorami. Lipka Zielona, Czerwone Jabłuszko, czy W Moim Ogródeczku to m.in te piosenki  w wykonaniu przedszkolaków  rozbrzmiewały na deskach amfiteatru muzem.

  Do zorganizowania takiego przegladu zainspirowało nas nagranie wspólnie z dziećmi z naszego przedszkola
  w 2017 roku teledysku (link poniżej).

  [GALERIA: Integracyjny Przegląd Piosenki Ludowej]

  https://www.youtube.com/watch?v=ftw2L7pIXVc

 • Konkurs Plastyczny

  Kolejny sukces wychowanków z naszego przedszkola. Dzieci z grup Słoneczka i Pszczółki zdobyły dwie główne nagrody oraz trzy wyróżnienia w konkursie plastycznym pt. ,,Maluchy, średniaki i starszaki to bezpieczne przedszkolaki". Brawo Nasi.

  [GALERIA: Konkurs Plastyczny]

 • Dzień Mamy i Taty

  Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość
  i wdzięcznośc za matczyną dobroć  i cierpliwość, za  serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne  i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno-wzruszenie i dumę ze swoich pociech.[GALERIA: Dzień Mamy i Taty]

 • Festyn Rodzinny z Okazji Dnia Dziecka

  [GALERIA: Festyn z okazji Dnia Dziecka]

 • XV Radomskie Dni Godności

  Ponad tysiąc osób wzięło udział w XV już Radomskim Marszu Godności. Główną ich ideą jest przełamywanie barier społecznych poprzez szeroko pojętą integrację z mieszkańcami miasta podczas między innymi występów artystycznych, gier i zabaw sportowych. Wsród uczastników nie mogło zabraknąć naszej delegacji. Nasze  przedszkolaki  wzięły udział w korowodzie integracyjnym, który przeszedł głównymi ulicami Radomia oraz oglądały występy artystyczne i kiermasz prac osób niepełnosprawnych.[GALERIA: dni Godności]

 • Świat barwami malowany

  I miejsce  oraz dwa wyróżnienia otrzymały dzieci z naszego przedszkola z grupy Słoneczka  za udział w konkursie plastycznym pt. ,,Świat barwami malowany." [GALERIA: Świat barwami]

 • Przedszkole na Medal

  Wielka akcja poświęcona przedszkolakom na łamach  gazety ,,Echo dnia" zakończona. W plebiscycie Przedszkole na Medal  w Radomiu nasze przedszkole zajęło II miejsce. Kolejny sukces to III miejsce dla grupy ,,Słoneczka"
  dla najsympatyczniejszej grupy przedszkolnej oraz IV miejsce dla dzieci z grupy ,,Gwiazdki".  Natomiast
  w plebiscycie Nauczyciel  Wychowania Przedszkolnego nasza koleżanka Magdalena Ławniczak zajęła II miejsce. GRATULUJEMY

  [GALERIA: Przedszkole na Medal]

 • Wycieczka do Magicznych ogrodów 2018

  Wycieczka do Magicznych ogrodów w Trzciankach to przede wszystkim przygoda. Wsród setek kwiatw, drzew
  i krzewów nasze starszaki odkrywały bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykła istoty: Krasnoludy, Bulwiaki
  i Mordole poszukując eliksiru życia.

  [GALERIA: Magiczne ogrody]

 • Pożegnanie przedszkola

  Czerwiec to najweselszy miesiąc dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje!
  W naszym przedszkolu żegnaliśmy starszaki, dzieci  które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały edukacje jako 3-latki i przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, obserwowaliśmy jak rosły
  i się rozwijały. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole.[GALERIA: zakończenie roku szkolnego 2017/18]

 • Wycieczka do Mleczkowa

  A to dopiero była heca! Przedszkolaki z grupy Krasnali odwiedziły zwierząta z Zagrody Edukacyjnej  ,,Ale Heca !"
  w Mleczkowie. Dowiedziały się, jak dbać m.in. o owce, kozy, gęsi czy kury. Miały okazję nakarmić osły, króliki oraz kucyki. Zwieńczeniem ich pobytu był udział w warsztatach, gdzie miały okazję samodzielnie zrobić obrazek z wełny.[GALERIA: ALE hECA]

 • Dzień Przedszkolaka

  Kochane Przedszkolaki!

  Z okazji Waszego Święta życzymy Wam nieskończonej ilości pomysłów do zabaw, wielu sympatycznych kolegów i koleżanek oraz uśmiechu od ucha do ucha każdego dnia! Niech każda chwila spędzona w przedszkolu będzie dla Was wspaniałą przygodą!

  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury

  Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiego projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatuty" mającego na celu rozwijanie w naszych pociechach zamiłowania do słuchania i czytania literatury! Projekt wspiera wydawnictwo MAC oraz miesięcznik "Bliżej Przedszkola" a jego twórcą jest Misiowa Mama, czyli pani Aneta Konefał. Do uczestnicwa w projecie będziemy angażować Rodziców a także osoby ze środowiska lokalnego, które będą chciały realizować razem z nami szczytne cele tego projektu. Dzieciom projekt bardzo się podoba a miś "Korneliusz" już nie może się doczekać kolejnych wizyt w domach naszych przedszkolaków!

 • Oczyszczacze powietrza

  W naszym przedszkolu dbamy o nie tylko o wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo naszych wychowanków. Równie ważne jest dla nas ich zdrowie. W tym celu kazda sala została wyposażona w oczyszczacz powietrza, który skutecznie usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,7%.

 • Logopedyczne Badania Przesiewowe

  Informujemy, że na przełomie października i listopada w naszym przedszkolu odbędą się logopedyczne badania przesiewowe wykonywane przez logopedów z Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Radomiu, ul. Główna 3. Badanie jest obligatoryjne dla dzieci grup 5-,6-latków. Prosimy o podpisanie zgód u nauczycielek grup. Dzieci 3-,4-letnie będą przebadane na prośbę Rodzica.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. W naszym przedszkolu dzieci z grupy "Słoneczka" w sposób szczególny podziękowały pani Dyrektor, Nauczycielkom oraz pozostałym pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. Przygotowana urzystość była pełna uśmiechu i wzruszeń. NIe zabrakło wierszy, piosenek i życzeń. To było wyjątowe spotkanie dla każdego z nas! Na zakończenie każda z pań otrzymała uroczy upominek.  Szczegółowej relacji szukajcie na naszej stronie facebookowej. Zapraszamy do jej obejrzenia. Wszystkim Wychowankom dziękujemy za tak miło spędzony ten szczególny dzień :)

 • Rekord dla Niepodległej

  Ponad 24 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w Polsce przyłączyło się do bicia Rekordu dla Niepodległej. Nie mogło i nas zabraknąć w tym zacnym gronie. 09.11.2018 roku punktualnie o godz.11.11 zgromadziliśmy się, aby wsóplnie odśpiewać 4 zwrotki naszego Hymnu Narodowego. Było to niesamowite przeżycie i bardzo podniosła chwila. Dostojni i dumni, że jesteśmy Polakami ze wzruszeniem śpiewaliśmy kolejne wersy. Takie chwile na długo pozostają w pamięci. Pamiętać będziemy i my. A oto krótka fotorelacja. Więcej znajdziecie na naszym facebooku.[GALERIA: Rekord dla Niepodległej]

 • Przegląd Piosenki Patriotycznej

  100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości to niewątpliwie dobry czas na uczczenie pamięci o bohaterach minionych czasów, którzy z pełnym oddaniem walczyli o wolność. Przegląd Pieśni Patriotycznej pozwolił nam przenieść się do tamtych właśnie czasów. Nasi mali Patrioci z dumą, ale i z humorem zaprezentowali się nam oraz naszym szanownym Gościom w takich pieśniach jak "Legiony", "Białe Róże", Pałacyk Michla", "Sanitariuszka Małgorzatka". Wzruszyli się i dorośli, i dzieci. Wszystkie grupy zostały nagrodzone dyplomami i słodkościami. Dzisiejsze wspomnienia zapiszą się na długo w naszej pamięci. Życzymy sobie więcej takich chwil![GALERIA: Przegląd Piosenki Patriotycznej]

 • Zdobyliśmy III miejsce!

  Nasze dzieciaki z grupy "Motylki" i "Pszczółki" zdobyły III miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Piękna Nasza Polska Cała" zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 22 w Radomiu. Wszystkim laureatom - Ani, Julce, Jankowi, Marysi, Nikoli oraz Oliwi - serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • Konkurs "Dźwięki na papierze" - wyniki

  Uwaga, uwaga! Konkurs "Dźwięki na papierze" organizowany przez nasze przedszkole roztrzygnięty! Napłynęło wiele prac, za które serdecznie dziękujemy. Bogactwo technik, koloru i niezmierzona ilość zrealizowanych pomysłów sprawiły, że wybór nie był łatwy. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie odbędzie się 28.11.2018 roku (środa) o godz. 10.00 w naszym przedszkolu. Zapraszamy serdecznie. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych artystycznych sukcesów! A oto wyniki:

  I kategoria wiekowa (3-4 latki):

  1. miejsce: Liliana S. PP nr 16
                    Maja S. PP nr 16

  2. miejsce: Julia R. PP nr 15

  3. miejsce: Pola P. PP nr 17

  Wyróżniena: Tomasz T. PP nr 18; Jakub J. PP nr 17; Nataniel W. PP nr 4; Jakub G. PP nr 15; Amelia L. PP nr 5.

  II kategoria wiekowa (5-6 latki):

  1. miejsce: Jagoda Ch. PP nr  24
                    Maja O. PP nr 22

  2. miejsce: Rafał P. PP nr 11

  3. miejsce: Wojciech W. PP nr 24

  Wyróżnienia: Jan G. PP nr 24; Dawis W. PP nr 5; Maja G. PP nr 23; Amielia P. PP nr 22; Borys M. PP nr 5

  A oto nasi Sponsorzy, którzy ufundowali nagrody dla każdego uczestnika konkursu:

  - Kino HELIOS

  - MULTIKINO

  - PIZZA HUT

  - Centrum Zabaw HULAPARK

  - Park Trampolin JUMPWORLD

  - Cukiernia SŁODKA ROBÓTKA

   - Hurtownia Książek MARKO

  - Hurtownia Artykułów Spożywczych POLLA PLUS

  - Drukarnia Cyfrowa DRUKPOINT

 • "Złotóweczka dla pieseczka"

  Zakończyliśmy akcję "Złotóweczka dla pieseczka" na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Radomiu. Serdzcznie dziękujemy wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy wzięli udział w zbiórce. Udało nam się zebrać karmy, koce, ręczniki, które zawieźliśmy do schroniska, a za zebrane pieniądze zakupione zostalo mleko dla szczeniaków. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie i otwarte serca!

 • Kiermasz Świąteczny

  Przed nami weekand a tuż po nim, czyli 05.12.2018 (ŚRODA) ruszy nasz Kiermasz Świąteczny! Zachęcamy Państwa do wsparcia tej inicjatywy. W tym roku cały dochód będzie przekazany dla Adasia. Liczymy na Państwa pomoc i wsparcie! Zatem klej, nożyczki, maszyna w dłoń i do DZIEŁA!

 • Dzień Osób Niepełnosprawnych

  Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Celem tego święta ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1992 roku jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób niepełnosprawnych. Chodzi tu zarówno o pomoc we włączeniu tej grupy w życie społeczne, jak również zwrócenie uwagi na przełamywanie barier architektonicznych.[GALERIA: Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych]

 • Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne

  Dnia 18 grudnia 2018 roku (wtorek) o godz. 14.30 odbędzie się uroczysta Wigilia, na którą bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców z naszego przedszkola. Wigilię poprzedzą Jasełka w wykonaniu dzieci sześcioletnich. Chętnych Rodziców zapraszamy na godz. 14.00.

 • Spotkanie Wigilijne

  W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu wiele było chwil pełnych wzruszeń i uśmiechów. W przedświątecznym zgiełku znaleźliśmy czas, żeby zatrzymać się nad istotą tych szczególnych dni, jakimi są Święta Bożego Narodzenia. Jasełka, tańce i wspólne kolędowanie - tak właśnie upłynęły nam te chwile. Serdecznie dziękujemy dzieciakom z grup "Krasnale" i "Żabki" za wspaniały występ! Świetni z Was aktorzy! Dziękujemy także przybyłym gościom - było nam niezwykle miło przeżywać te szczególne chwile razem z Państwem. Oto krótka fotorelacja jasełkowa :) więcej na naszym facebooku :) [GALERIA: Jasełka 2018]

 • Życzenia Świąteczne

  Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

  niosą ze sobą wiele radości, refleksji dotyczących minionego okresu

  oraz planów na nadchodzący rok.
  W tych wyjątkowych dniach życzenia

  wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery,
  ciepła, obfitości wszelkich dóbr, wiele zadowolenia
  oraz sukcesów  z wyzwań podjętych w Nowym 2019 Roku

  składają

  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Wychowankowie

  Publicznego Przedszkola nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi

  im. Janusza Korczaka w Radomiu.

 • Świąteczny teledysk

  Dzieci z gr. "Słoneczek" wystąpiły w teledysku zespołu Mejk! Wyszło cudownie! Brawo
  dla Was młodzi aktorzy! Możecie już zacząć rozdawać autografy!

  https://www.youtube.com/watch?v=oEw_86eD1-U

 • Freblowskie kolędowanie

  Rozwijamy się muzycznie, rozwijamy ;) Nasze wspaniałe Przedszkolaki dołączyły do grona froeblowskich kolędników :) Wyszło Świętnie! A zresztą... oceńcie sami :) https://www.facebook.com/FROEBELpl/videos/1972152629559230/

 • Dary Froebla już są u nas!

  Pozostając w temacie Froebla chcielibyśmy się pochwalić :) Jeden z naszych gabinetów terapeutycznych a dokładnie gabinet terapii pedagogicznej został wyposażony w dary Froebla. Dzieci poprzez aktywność zabawą w procesie poznawania świata nabywają umiejętności komunikowania się, myślenia matematycznego i przestrzennego. Dary wyzwalają naturalną ciekawość świata, zdolności twórcze i ekspresję własnego ja, rozwijaja kompetencje społeczno-moralne, myślenie refleksyjne i zdolności manualne. Życzymy Dzieciakom wspaniałej zabawy![GALERIA: Dary Froebla]

 • I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym

  W dniu dzisiejszym roztrzygnięto konkurs "Katra Świąteczna i Ozdoba Choinkowa", którego organizatorem był Dom Kultury Borki w Radomiu. Na konkurs wpłynęło ponad 650 prac z Radomia i regionu. Gratulacje dla Marysi S., która zdobyła I miejsce! Życzymy dalszych sukcesów!

  [GALERIA: marysia]

 • Rekrutacja 2019/2020

  Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do przedszkoli publicznych i oddziałów wychowania przedszkolnego w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Radomia rozpocznie się 18.03.2019 roku o godz. 8.00 i potrwa do 01.04.2019 roku do godz. 12.00. Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu i zasad rekrutacji znajdują się w zakładce REKRUTACJA. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 • Wsparcie dla Adasia

  Kolejny już raz prosimy o wsparcie dla Adasia - chłopca z naszego przedszkola. W piątek 22.02.2019 - 17.30 - odbędzie się mecz E.Leclerc Radomka Radom vs BKF Profi Credit Bielsko-Biała, podczas którego zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy na turnus rehabilitacyjny dla Adasia z grupy Motylków. Podejmijcie inicjatywę. Pomóżcie, a przy okazji dobrze się bawcie!

  [GALERIA: Adaś]

 • Przytulanka dla Wcześniaka

  Fundacja "Kolorowy Świat" rozpoczyna konkurs "Przytulanka dla Wcześniaka" kierowany do przedszkoli w całej Polsce. Zadaniem przedszkolaków jest przygotowanie milutkiej przytulanki dla małych wojowników ośrodka "Otulinka". Nasze przedszkolaki przygotowały takie oto cudo :) Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na naszą maskotkę! ZAGŁOSUJ


  [GALERIA: MASKOTKA]

 • Zmieniamy się

  W naszym przedszkolu kolejne zmiany :) tym razem wyremontowaliśmy salę "Gwiazdek" :) nowa podłoga, tablica, meble, przyjazne, ciepłe kolory sprawiają, że dzieciakom jest tutaj jeszcze przyjażniej, milej i cudowniej :)  wyszło pięknie :)

  [GALERIA: sala gwiazdek]

 • Góra Grosza

  Góra Grosza policzona! Udało nam się zebrać 829 zł.! To jest na prawdę świetny wynik! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i dobre serce!

 • Wyróżnienie w III Edycji Przeglądu Kolęd

  Lena z grypy "Muchomorki" zaprezentowała dziś swoje umiejętności wokalne podczas III Przeglądu Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych. Wszystkich zachwyciła swoim anielskim głosem śpiewając pastorałkę "Pastuszek Bosy". Zdobyła wyróżnienie oraz super nagrody! Lenka - gratulujemy Ci odwagi i życzymy dalszych wokalnych sukcesów!

  [GALERIA: Lena]

 • Bale, bale w karnawale!

  Karnawał w pełni :) szaleją też nasze Przedszkolaki! Tym razem spędzaliśmy te szalone chwile w towarystwie Arielki i jej przyjaciół. Oczywiście, nie zabrakło też Św. Mikołaja ;) i szaleństw na sali zabaw w naszym zaprzyjaźnionym HullaParku :) Maluszki, co prawda, karnawałowe szaleństwa uskuteczniali nieco spokojniej, bo w przedszkolu, ale w przyszłym roku na pewno dołączą do  starszych grup :)

  [GALERIA: Karnawał 2019]

 • Szkolenie - Pierwsza Pomoc

  Nie trzeba przypominać jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji zagrożenia jego życia lub zdrowia. Wszyscy pracownicy naszego przedszkola zostali  przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zachęcamy wszystkich do podejmowania działań ratujących życie, bo potrzeba naprawdę niewiele, aby ocalić drugiego człowieka. Wystarczy podstawowa wiedza, trochę odwagi i chęć.

  [GALERIA: Szkolenie Pierwsza Pomoc]

 • Terapia behawioralna - szkolenie

  Kolejne szkolenie, które zorganizowaliśmy razem z gdańskim  MAGIS - "Terapia behawioralna - teoria i praktyka. Kurs bazowy." Oczywiście, nie mogło zabraknąć na nim naszych nauczycieli i terapeutów.

  [GALERIA: Szkolenie Behawioralna]

 • II Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca

  W dniu dzisiejszym, w sali widowiskowej Resursy Obywatelskiej, odbył się II Międzyprzedaszkolny Konkurs Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia, którego organizatorem było nasze przedszkole. Na scenie zaprezentowali się mali i więksi tancerze z 10 radomskich przedszkoli. Uczestnicy zachwycili strojami, pomysłowymi układami, wyborem muzyki. A oto wyniki:

  I miejsce - PP nr 24

  II miejsce - PP nr 13

  III miejsce - PP nr 6

  Gratulujemy wszystkim tancerzom i ich opiekunom, i  zapraszamy za rok!

  [GALERIA: II Konkurs Tańca]

  A szczególne podziękowania kierujemy do naszych Sponsorów, dzięki którym mogliśmy nagrodzić wszystkich uczesników naszego tanecznego show! Oto oni:

  - JUMP WORLD

  - Manufaktura Słodka Robotka

  - Manufaktura Sama Słodycz

  - MOSIR

  - Restauracja rodzinna MammaLeo

  - Multikino

  - Leda Sport

  - Bakoma

  - Castorama

  - Auchan

  - Hurtownia spożywcza "Sobczak"

  - Firma FIBARO - salon iPlanet

  - Akademia Robotyki LEGO

 • Zapraszamy na Konferencję

  Drodzy Rodzice!

  Kuratorium Oświaty zaprasza serdecznie na konferencję zatytuowaną "Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej". Odbędzie się ona 28.02.2019 roku o godz. 10.00 (rejestracja od godz. 09.00). Liczba miejsc jest ograniczona. Na konferencji prelegenci omówią takie zagadnienia jak: Komunikacja na różnych etapach życia, Istota i typologia zjawiska mowy nienawiści, Metody porozumiewania się bez przemocy, Komunikacja w szkole, Przestępczość z nienawiści i odpowiedzialność w odniesieniu do tych czynów. Zachęcamy do udziału w konferencji. Poniżej umieszczamy link umożliwiający zapisanie się na nią.

  Zapisz się

   

 • II miejsce

  Iga, Anielka, Kacper, Pola i Adaś zdobyli II miejsce w kategorii soliści i wyróżnienie jako grupa na Festiwalu Piosenki Angielskiej, który odbył się w Przedszkolu Publicznym nr 17 w Radomiu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  [GALERIA: Festiwal Piosenki Angielskiej]

 • III miejsce - Mój Las

  Konkurs plastyczny "Mój las"  organizowany jest przez Ligę Ochrony Przyrody od 1986 roku. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy ekologicznej i przyrodniczej dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Z dumą informujemy, że III miejsce w tym konkursie zajął Mateusz z grupy "Pszczółek". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  [GALERIA: Mój las]

Wspieramy rozwój dzieci z niepełnosprawnościami
poprzez wspólną naukę i zabawę w rówieśniczej grupie integracyjnej

Dokumenty

Nazwa pliku
Ładowanie listy dokumentów... Wysyłanie dokumentu na serwer... Nie zaznaczono żadnego dokumentu!

Edycja dokumentu

Formularz edycji dokumentu
Nazwa dokumentu musi mieć conajmniej 3 znaki! Dokument o zmienianej (starej) nazwie nie istnieje! Dokument o podanej nazwie już istnieje!

Nowy element menu

Formularz edycji elementu menu
Nazwa elementu menu musi mieć conajmniej 3 znaki! Nazwa elementu menu jest już używana!

Edycja sekcji

Formularz edycji sekcji
Nagłówek sekcji musi mieć conajmniej 3 znaki!

Nowe konto użytkownika

Formularz edycji użytkownika
Nazwa użytkownika musi mieć conajmniej 8 znaków! Nazwa użytkownika jest już używana! Hasło musi mieć conajmniej 8 znaków! Obydwa hasła muszą być takie same!

Galerie zdjęć

Nazwa galerii
Nie zaznaczono żadnej galerii! Nie zaznaczono żadnego zdjęcia! Ładowanie listy galerii... Usuwanie galerii... Ładowanie zdjęć... Wysyłanie zdjęcia na serwer... Usuwanie zdjęcia... Zmienianie kolejności zdjęć...

Dokumentacja

Ładowanie dokumentacji...

Logowanie

Formularz logowania
Niepoprawny login lub hasło!

Przenieś sekcję na inną stronę/podstronę

Menu główne
Nazwa elementuZablokowanyUkrytyWyróżniony
Podmenu
Nazwa elementuZablokowanyUkrytyWyróżniony
Ładowanie elementów menu głównego/podmenu... Nie zaznaczono żadnego elementu menu głównego! Nie zaznaczono żadnego elementu podmenu!

Zmień hasło

Formularz zmiany hasła
Niepoprawne stare hasło! Nowe hasło musi mieć conajmniej 8 znaków! Obydwa hasła muszą być takie same!

Parametry / ustawienia

Formularz parametrów / ustawień
Ładowanie parametrów/ustawień...

Konta użytkowników

Nazwa użytkownikaAdmin
Ładowanie listy kont użytkowników... Nie zaznaczono żadnego konta!