Kadra

 • Dyrektor – mgr Monika Koczańska

  Doktorantka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyła Uniwersytet M. Curie Skłodowskiej na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i integracyjna oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie.

  Terapeutka Integracji Sensorycznej.

  W wolnych chwilach lubi gotować i projektować wnętrza.

 • mgr Paulina Augustyniak

  Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2017 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku logopedia z audiologią. W 2016 roku ukończyła Medyczne Studium Zawodowe im. St. Liebharta w Lublinie uzyskując tytuł technika protetyka słuchu. Aktualnie w trakcie studiów na kierunku Oligofrenopedagogika - edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

  W wolnych chwilach lubi uprawiać sport i spędzać czas z przyjaciółmi.

 • mgr Katarzyna Bednarska

  Ukończyła studia wyższe zawodowe na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Integracyjna w Kolegium Nauczycielskim w Radomiu oraz studia uzupełniające magisterskie na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna w Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyła również studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki i Gimnastyki Korekcyjnej.

  Jej pasją jest praca, jak również podróże, poznawanie ludzi, a także miłość do zwierząt.

 • mgr Emilia Bińkowska

  Ukończyła Kolegium Nauczycielskie w Radomiu – specjalizacja Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Wyższą Szkołę Handlową o kierunku Pedagogika. Rozpoczęła studia podyplomowe z zakresu Oligofrenopedagogiki.

  Jej hobby to taniec. 

 • mgr Sylwia Bińkowska

  Ukończyła studia wyższe magisterskie o specjalności Pedagogika Wczesnoszkolna z Oligofrenopedagogiką oraz Edukacja Przedszkolna.

  Prywatnie spełniona mama Kaliny i Wojtka. Lubi aktywnie spędzać czas najchętniej z rodziną i przyjaciólmi.

 • mgr Iwona Błach

  Ukończyła studia magisterskie pedagogiczne o specjalności Rewalidacja z Terapią Pedagogiczną na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, a także podyplomowo Oligofrenopedagogikę, Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną oraz Gimnastykę Korekcyjną.

  W wolnych chwilach lubi piec ciasta, a jej pasją są podróże.

 • mgr Ewelina Bodo

  Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika, specjalność: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną. Oligofrenopedagog. Trener TUS.

  Lubi bieszczadzkie wędrówki oraz poezję śpiewaną. W tak zwanym "międzyczasie" uprawia scrapbooking i cardmaking.

 • mgr Edyta Borecka - Lipińska

  Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi .Terapeuta metody NDT-Bobath oraz metody Vojty. Prywatnie żona i matka dorosłych dzieci. Uwielbia górskie wycieczki i  morze. 

 • mgr Katarzyna Chmielewska

  Absolwentka Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku: Pedagogika, specjalność: Rewalidacja z Terapią Pedagogiczną. Ukończyła również podyplomowo Pedagogikę Wczesnoszkolną i Przedszkolną w Studium Doskonalenia Kadr Oświatowych w Radomiu.

  Jej zainteresowania to literatura – głównie o tematyce kryminalnej i historycznej, muzyka, filmy na dużym ekranie. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi.

 • Zajęcia dodatkowe

  Dogoterapia - Mariusz i Marta Grylak

  Zajęcia taneczne - Dorota Okólska

 • mgr Marlena Federowicz

  Oligofrenopedagog, nauczyciel języka polskiego. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

  Prywatnie mama Kuby. Uwielbia rodzinne wycieczki rowerowe i zapach pieczonej, domowej szarlotki z rodzynkami i cynamonem.

 • mgr Nina Figura

  Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach.

  Prywatnie mama trójki dzieci. Czas wolny spędza z rodziną i... psem. Lubi czytać.

 • mgr Agnieszka Frączek

  Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach na kierunku: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Terapia Pedagogiczną,

  Prywatnie mama trójki dzieci. Miłośniczka gór, dobrej  książki. Wolny czas lubi spędzać z rodziną.

 • mgr Aleksandra Świdzikowska

   

  Psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny. Studia magisterskie na kierunku psychologia ukończyła w 2009 r. na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika oraz kurs kwalifikacyjny terapia pedagogiczna w Studium Doskonalenia Kadr Oświatowych w Radomiu. Stale rozwija swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

  Prywatnie mama Jasia i Dorotki. Miłośniczka gier planszowych oraz książek.

   

 • Aleksandra Mrozek

  Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. W 2019 roku ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Rozpoczęła studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku pedagogika specjalna. 

  Ulubioną formą spędzania wolnego czasu jest czytanie książek. Lubi jeździć na rowerze i interesuje się pilatesem.

   

 • Izabela Kwaśnik

  Absolwentka Radomskiej Szkoły Wyższej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku: Pedagogika Pszedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Oligofrenopedagogika na EUST. Rozpoczęła studia magisterkie na kierunku Pedagogika na WSH w Radomiu.

  W wolnych chwilach czyta. Kocha zwierzęta i sport.

 • mgr Marta Jaworska

  Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Humanistycznym, kierunek FILOLOGIA GERMAŃSKA. Uzupełniające studia magisterskie ukończyła w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie na kierunku PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA Z LOGOPEDIĄ. Absolwentka podyplomowych studiów w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi, na kierunku LOGOPEDIA OGÓLNA oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno - Ekonomicznej w Pabianicach na kierunku  ZINTEGROWANA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA. 

  Praca z dziećmi to jej pasja. W wolnym czasie chętnie jeździ na rowerze, wspina się po górach i pływa. 

   

 • mgr Aleksandra Michalec

  Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Studia magisterskie na kierunku Pedagogika społeczna i terapia psychologiczno- pedagogiczna. Aktualnie jest w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Oligofrenopedagogika w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku.

  Jej hobby to taniec i śpiew. Miłośniczka podróży i gry na ukulele.

   

 • mgr Małgorzata Zielińska

  Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z oligofrenopedagogiką, oraz Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Piotrkowie Trybunalskim na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Prywatnie mama Bartka i Marysi.

  Wolny czas lubi spędzać z rodziną i przyjaciółmi.

   

 • mgr Małgorzata Michna

  Logopeda, neurologopeda, surdologopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku Zdrowie Publiczne. Ukończyła dodatkowo studia podyplomowe z zakresu surdopedagogiki i oligofrenopedagogiki.

 • mgr Magdalena Ławniczak

  Pedagog i terapeutka z kilkuletnim stażem. Specjalizuje się w pedagogice przedszkolnej i terapii pedagogicznej. Jest absolwentką Politechniki Radomskiej (specjalność – Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna) oraz Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu (specjalność – Pedagogika Społeczna i Terapia Pedagogiczna).

  Jej pasją jest muzyka, zarówno słuchanie jak i śpiewanie sprawiają jej ogromną przyjemność. Z tego powodu ukończyła 3-letnie Studium Muzyczne w Radomiu. Nabyte umiejętności wykorzystuje na co dzień w swojej pracy z dziećmi.

 • mgr Agnieszka Muszyńska

  Nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Studium Nauczycielskiego w Radomiu oraz Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach na kierunku: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną.

  Wokalistka chóru Gospel Radom i pasjonatka jazdy rowerowej.

 • mgr Beata Niewola

  Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Częstochowie – kierunek: Wczesna Edukacja Dziecka (studia magisterskie) oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi – Terapia Pedagogiczna (studia podyplomowe).

  Jej hobby to książki, filmy, a przede wszystkim jazda na rowerze.

 • mgr Aleksandra Pawłowicz

  Logopeda, audiolog, oligofrenopedagog. W 2016 roku ukończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku: Logopedia z Audiologią na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W tym samym roku uzyskała tytuł oligofrenopedagoga.

  Na codzień pracuje jako logopeda z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W zajęcia logopedyczne wplata wiedzę i umiejętności zdobyte na licznych kursach, m.in z zakresu terapii ręki, emisji głosu, czy metody werbo-tonalnej. Swoją pasję do muzyki łączy z logopedią wzbogacając zajęcia o ćwiczenia logorytmiczne oraz muzykoterapeutyczne.

 • mgr Bernarda Piasek

  Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - kierunek: Pedagogika Specjalna, specjalizacja: Pedagogika Terapeutyczna. Ukończyła również studia podyplomowe – Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja oraz Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Oligofrenopedagogika.

  Prywatnie mama Maćka i Krzyśka, lubi dobry film i sport.

 • mgr Katarzyna Skrzek

  Absolwentka Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku: Pedagogika, specjalność: Rewalidacja z Terapią Pedagogiczną. Ukończyła również podyplomowo Zitegrowaną Edukację Przedszkolną i Wczesnoszkolną  z Terapią Pedagogiczną na Uniwersytecie im.Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Oligofrenopedagogikę w Studium Doskonalenia Kadr Oświatowych w Radomiu.

  Prywatnie mama dwójki dzieci. Wolny czas lubi spędzać z rodziną.

 • mgr Anna Strzelec

  Ukończyła Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku: Oligofrenopedagogika i Tyflopedagogika oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku: Filologia Angielska.

  Prywatnie mama Szymona, Marysi, Jasia i Michasia.

 • mgr Anna Szczęsna

  Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie – oligofrenopedagog, pedagog wczesnoszkolny, pedagog specjalny, logopeda szkolny.

  W wolnych chwilach relaksuje się literaturą i muzyką.

 • mgr Dorota Walczyk

  Ukończyła Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na wydziale Pedagogiki i Psychologii oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku: Pedagogika w zakresie Pedagogiki Terapeutycznej.

 • mgr Krzysztof Wojas

  Magister Akademii Świętokrzyskiej na kierunku: Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi na kierunku: Oligofrenopedagogika.

  Jego pasją jest muzyka, dlatego chętnie wraca do przedszkola jako nauczyciel rytmiki.

 • mgr Ewa Wojciechowska

  Nauczyciel dyplomowany. Posiada kwalifikacje w zakresie: wychowania przedszkolnego, nauczania początkowego, pedagogiki specjalnej, które zdobywała na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie i Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

  W wolnych chwilach czyta książki, rozwiązuje krzyżówki, haftuje. Wielką przyjemność sprawia jej chodzenie po górach i wszelkie piesze wędrówki.

 • mgr Anna Wojtowicz

  Magister Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej ukończonej w Akademii Świetokrzyskiej w Kielcach.

  Spełnia się jako mama trójki dzieci i babcia. Jej hobby to literatura faktu, dobra sensacja oraz technologie komputerowe.

 • mgr Aneta Wziątek

  Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym  na kierunku: Pdagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną w Piotrkowie Trybunalskim oraz studia podyplomowe z logopedii i gimnastyki korekcyjnej.

  Jej zaintersowania to dobra książka i muzyka.

 • Kadra niepedagogiczna

  • Główny księgowy – Barbara Kwaczyńska
  • Starszy Intendent –  mgr Marta Witowska
  • Kucharz – Sylwia Radomska
  • Pomoc kuchenna – Dariusz Skrzek
  • Pomoc kuchenna – Wasylyna Krajewska
  • Pomoc kuchenna – Małgorzata Jędrzejewska
  • Pracownik gospodarczy - Marcin Warchoł
  • Referent - Katarzyna Wojas
 • mgr Anna Kosik

  Absolwentka Politechniki Radomskiej na kierunku: Pedagogika Opiekuńczo - Wychowawcza i Wspomagania Rodziny. Magister Edukacji Wczesnoszkolnej w Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi.

  Prywatnie mama dwóch synów i miłośniczka wycieczek rowerowych.

 • mgr Anna Romanowicz

  Absolwentka pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Tyflopedagog. Podyplomowo ukończyła: edukację początkową, Terapię Pedagogiczną Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dzieci w tym ze spektrum autyzmu, Zarządzanie Oświatą, Przedsiębiorczość z Doradztwem Zawodowym oraz wyższe studia zawodowe na kieunku: Administracja.

  Prywatnie lubi wysokogórskie wędrówki i muzykę.

 • mgr Ewelina Piwarska

  Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Radomiu na kierunku: Pedagogika Wczesnoszkolna i Integracyjna oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej im.M. Grzegorzewskiej w Warszawie, specjalność: Pedagogika Niepełnosprawnych Intelektualnie. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunkach: Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka w tym ze spektrum autyzmu, Gimnastyka Korekcyjna, Zarządzanie Oświatą. Posiada również kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli z Pedagogiki Leczniczej.

  Prywatnie mama trójki dzieci. Lubi spędzać czas z rodziną, a jej zainteresowania to technologie komputerowe.

 • mgr Małgorzata Orzechowska

  Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Radomiu na kierunku: Pedagogika Wczesnoszkolna i Integracyjna oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach specjalność;Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną.Ukończyła również Gimnastykę Korekcyjną w Radomskiej Szkole Wyższej.Obecnie dokształca się w Studium Doskonalenia Kadr Oświatowych w Radomiu na kierunku: Wczesne Wspomaganie Rozwoju w tym ze spektrum autyzmu.

  Prywatnie mama dwójki dzieci, z którymi spędza cały swój czas wolny .

 • Opieka przedszkolna

  • Anna Iwańczyk
  • Monika Kotkowska
  • Katarzyna Brudka
  • Barbara Mika
  • Bernarda Podgórzec
  • Agnieszka Bujak
  • Monika Zawodnik
  • Renata Chojnacka
  • Emilia Zając

   

 • mgr Paulina Muszyńska

  Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku: Pedagogika Specjalna: specjalność - Terapia Pedagogiczna. Uzyskała również licencjant w Kolegium Nauczycielskim w Radomiu z zakresu Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej z Oligofrenopedagogiką.

  Swój wolny czas najchętniej spędza podróżując z rodziną. Ostatnio pasjonuje się renowacją mebli. Relaksuje się i wycisza kolorując mandale.

 • mgr Luiza Mosionek - Reszke

  Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku: Pedagogika Niepełnosprawnych Intelektualnie. Podyplomowo ukończyła Pedagogikę Przedszkoną. Zdobyła również licencjat z Pedagogiki Wczesnoszkolnej I Integracyjnej. Aktualnie zdobywa wiedzę z zakresu Surdopedagogiki.

  Jest osobą aktywną. Lubi jeżdzić na rowerze i podróżować w nieznane. Jest również wolontariuszem i członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Rodzin "Nowe Perspektywy".

 • mgr Magdalena Wróbel

  Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu - Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna, Diagnoza i Terapia Pedagogiczna oraz Studium Doskonalenia Kadr Oświatowych w Radomiu - Oligofrenopedagogika i Metodyka Pracy z Dziećmi ze spektrum autyzmu.

  W wolnych chwilach uprawia sport, jeździ na rowerze. Lubi dobrą książkę i film.

 • mgr Monika Kacprzak

  Magister ekonomii. Ukończyła studia podyplomowe z Psychologii Społecznej i Resocjalizacji, fakultatywne studium pedagogiczne, Collegium Katechetyczne. Rozpoczęła studia teologiczno-pedagogiczne. 

  Interesuje się psychologią, muzyką klasyczną, turystyką. Wolny czas spędza na koncertach 14-letniej córki - wiolonczelistki.

 • dr Agata Wójcik

  Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II na kierunku: Filologia Polska, gdzie uzyskała tytuł Doktora Nauk Humanistycznych pisząc pracę w katedrze Teatru i Dramatu. Ukończyła studia podyplomowe - Wychowanie Przedszkolne i Wczesnoszkolne z Terapią Pedagogiczną w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Oligofrenopedagog. Logopeda.

  Uwielbia malować, ma patent żeglarza jachtowego i lubi śpiewać. Jednak ulubioną formą spędzania wolnego czasu są spacery w gronie rodzinnym.

 • mgr Izabela Pawelec

  Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu na kierunku Pedagogika o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Rozpoczęła studia magisterskie o specjalności pedagogika społeczna i terapia pedagogiczna.

  Prywatnie mama trójki dzieci. W wolnym czasie lubi słuchać dobrej muzyki oraz spacery z rodziną.

   

 • mgr Anna Wołoszyn

  Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu na kierunku: Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna.

  Prywatnie lubi wysokogórskie wędrówki z rodziną oraz dobry film.

   

 • mgr Paulina Piotrowska

  Absolwentka Filologii Angielskiej o specjalności translatorskiej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne na Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Od kilku lat lektor języka angielskiego. 

  Interesuje się podróżowaniem, dobrym filmem oraz książką.

   

Wspieramy rozwój dzieci z niepełnosprawnościami
poprzez wspólną naukę i zabawę w rówieśniczej grupie integracyjnej

Dokumenty

Nazwa pliku
Ładowanie listy dokumentów... Wysyłanie dokumentu na serwer... Nie zaznaczono żadnego dokumentu!

Edycja dokumentu

Formularz edycji dokumentu
Nazwa dokumentu musi mieć conajmniej 3 znaki! Dokument o zmienianej (starej) nazwie nie istnieje! Dokument o podanej nazwie już istnieje!

Nowy element menu

Formularz edycji elementu menu
Nazwa elementu menu musi mieć conajmniej 3 znaki! Nazwa elementu menu jest już używana!

Edycja sekcji

Formularz edycji sekcji
Nagłówek sekcji musi mieć conajmniej 3 znaki!

Nowe konto użytkownika

Formularz edycji użytkownika
Nazwa użytkownika musi mieć conajmniej 8 znaków! Nazwa użytkownika jest już używana! Hasło musi mieć conajmniej 8 znaków! Obydwa hasła muszą być takie same!

Galerie zdjęć

Nazwa galerii
Nie zaznaczono żadnej galerii! Nie zaznaczono żadnego zdjęcia! Ładowanie listy galerii... Usuwanie galerii... Ładowanie zdjęć... Wysyłanie zdjęcia na serwer... Usuwanie zdjęcia... Zmienianie kolejności zdjęć...

Dokumentacja

Ładowanie dokumentacji...

Logowanie

Formularz logowania
Niepoprawny login lub hasło!

Przenieś sekcję na inną stronę/podstronę

Menu główne
Nazwa elementuZablokowanyUkrytyWyróżniony
Podmenu
Nazwa elementuZablokowanyUkrytyWyróżniony
Ładowanie elementów menu głównego/podmenu... Nie zaznaczono żadnego elementu menu głównego! Nie zaznaczono żadnego elementu podmenu!

Zmień hasło

Formularz zmiany hasła
Niepoprawne stare hasło! Nowe hasło musi mieć conajmniej 8 znaków! Obydwa hasła muszą być takie same!

Parametry / ustawienia

Formularz parametrów / ustawień
Ładowanie parametrów/ustawień...

Konta użytkowników

Nazwa użytkownikaAdmin
Ładowanie listy kont użytkowników... Nie zaznaczono żadnego konta!